Reklama

Poppy Playtime - Chapter 3 dla Windows

varies-with-devices

Mob Entertainment(Płatność)

Ocena użytkownika8

Reklama

Poppy Playtime - Rozdział 3 Recenzja

Reklama

Poppy Playtime - Rozdział 3 to premiumowe doświadczenie przygodowe od Mob Entertainment, będące bardzo oczekiwanym sequelem serii Poppy Playtime. Zatytułowany Głęboki Sen, ten dodatek łączy swoje charakterystyczne połączenie survival horroru i rozwiązywania łamigłówek, kontynuując tam, gdzie skończyła się poprzednia gra. Odkrywając zrujnowane sierocińce pod fabryką zabawek, kontynuujesz i starałeś się unikać nowych przerażeń, które czyhają wewnątrz. Oprócz świetnego rozwinięcia fabuły, Poppy Playtime - Rozdział 3 zawiera również wiele nowych treści, od potworów po Twój GrabPack.

Pierwszym przekonującym powodem do zagrania w Poppy Playtime - Rozdział 3 jest to, jak bezpośrednio kontynuuje poprzednią część. Pod koniec poprzedniej gry gracz wsiada do pociągu, który zmierza głębiej do fabryki Playtime Co. zanim traci przytomność w wyniku wypadku pociągu. Trzecia część zaczyna się od momentu, gdy budzisz się, a CatNap - nowy antagonistka - rzuca Cię w dół tunelu, gdzie lądujesz w kompaktorze na śmieci. Stamtąd rozpoczyna się Twoja koszmarowa podróż, oferująca lepszą różnorodność skoków nastręczających, pościgów, przerażających symboli, nagłych krzyków i echa.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Poppy Playtime - Chapter 3, varies-with-devices dla Windows
Wymagania:
  • Windows 10,
  • Windows 11
Język:
Angielski
Dostępne języki:
  • Angielski,
  • Hiszpański,
  • Niemiecki,
  • Francuski,
  • Włoski,
  • Portugalski,
  • Rosyjski
Licencja:
Płatność
Dodano datę:
Thursday, February 22nd 2024
Autor
Mob Entertainment

https://www.mobentertainment.com/

Dostępne również na innych platformach

Poppy Playtime - Chapter 3 dla PC

varies-with-devices

Mob Entertainment(Płatność)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji varies-with-devices Poppy Playtime - Chapter 3. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama