Reklama

Recolored dla Windows

1.0.1

Recolored(Wersja testowa)

Ocena użytkownika8

Darmowy i szybki downloader (więcej informacji)

Reklama

Jak przywrócić zdjęcia w Koszu z systemu Windows Vista

System Windows Vista ma wiele funkcji, które sprawiają, że jest to świetny program komputerowy. Jedną z tych funkcji jest Kosz, który jest bardzo przydatny dla każdego, kto ma na pulpicie mnóstwo zdjęć, które chciałby zachować. Niestety, z powodu nadużywania systemu Windows Vista, wiele razy ludzie stwierdzają, że nie mogą odzyskać swoich starych zdjęć, ponieważ są one uszkodzone. Dlatego napisałem ten artykuł dla osób, które chciałyby wiedzieć, jak przywrócić zdjęcia znajdujące się w Koszu na swoim komputerze z systemem Windows Vista.

Najłatwiejszym sposobem przywrócenia oryginalnych kolorów zdjęć w skali szarości lub bieli do ich oryginalnych kolorów jest użycie alternatywnych wersji systemu Windows o zmienionym kolorze i tym podobnych. Ponowne kolorowanie to specjalny program do przywracania starym zdjęciom ich oryginalnych odcieni. Za pomocą jednego kliknięcia możesz przekonwertować zwykłe czarno-białe zdjęcie na piękne, pełnokolorowe zdjęcie — po prostu wybierz żądany kolor, a następnie określ, jaki powinien być odcień.

Nie wszystkie alternatywy dla systemu Windows o zmienionym kolorze są całkowicie bezpłatne, niektóre z nich są dostępne bezpłatnie online, podczas gdy inne można kupić w formie premium. Należy zawsze pamiętać, że wszystko, co pobierasz z Internetu, wiąże się z ryzykiem spyware i wirusów, dlatego zawsze należy wybrać opcję zakupu nowej kopii programu zamiast pobierania jednej za darmo. Ponowne kolorowanie umożliwia zmianę kolorowych zdjęć w dowolnym momencie; jednak, aby uzyskać lepsze wyniki, zalecam użycie oddzielnego programu, który umożliwi konwersję we właściwy sposób.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Recolored, 1.0.1 dla Windows
Wymagania:
  • Windows 95,
  • Windows 2000,
  • Windows ME,
  • Windows NT,
  • Windows 98 SE,
  • Windows XP,
  • Windows 7,
  • Windows 98
Język:
English
Licencja:
Wersja testowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
Recolored

Recolored dla PC

1.0.1

Recolored(Wersja testowa)

Ocena użytkownika8

Darmowy i szybki downloader (więcej informacji)

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 1.0.1 Recolored. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Reklama