Reklama

Rotoscope dla Windows

0.2

Toonyphotos

Ocena użytkownika8

Darmowy i szybki downloader (więcej informacji)

Reklama

Zmień swoje zdjęcie w kreskówkę za pomocą rotoskopu

Jeśli jesteś fotografem, a nawet grafikiem, prawdopodobnie znasz Rotoscope. Jest to nowy program, który pozwala fotografom tworzyć profesjonalnie wyglądające dzieła sztuki ze swoich zdjęć. Rotoscope to bezpłatne oprogramowanie (GPL) dostępne tylko dla systemu Windows i należy do podkategorii edytorów graficznych. Jeśli szukasz oprogramowania do edycji, prawdopodobnie warto sprawdzić Rotoscope, ponieważ oferuje wiele przydatnych funkcji dla fotografów. Dostępna jest bezpłatna wersja demonstracyjna Rotoscope, jeśli chcesz przekonać się, jak profesjonalnie wyglądają Twoje ukończone prace.

Najlepszą częścią Rotoscope dla początkujących jest przewodnik szybkiego startu, który pokazuje krok po kroku, jak korzystać z programu. To jest świetne, ponieważ nie trzeba się mylić z żadnym ze skomplikowanych samouczków dołączonych do innego oprogramowania do edycji zdjęć. Skrócona instrukcja obsługi podaje również szacowany czas czytania, dzięki czemu wiesz, ile czasu zajmie zmodyfikowanie wybranego obrazu i zapisanie go. Większość programów do edycji zdjęć oferuje kilka szablonów do wyboru, ale nie Rotoscope. Możesz wybrać szablon, który chcesz wykorzystać w swojej pracy.

Jedną z głównych cech tego nowego systemu do edycji zdjęć jest jego przyjazność dla użytkownika. Zdjęcia wykonane za pomocą tego programu są kompatybilne ze wszystkimi rodzajami urządzeń, w tym aparatami cyfrowymi, komputerami i PDA. Jeśli jesteś początkującym i dopiero zaczynasz edycję zdjęć, to można powiedzieć, że Rotoscope jest dla Ciebie. Nie jest to skomplikowany program do edycji. Chociaż ma kilka funkcji, do których przyzwyczajenie się może trochę potrwać, kiedy nauczysz się ich wszystkich używać, będziesz się zastanawiać, jak sobie radziłeś bez niego! Jeśli nadal zastanawiasz się, czy wypróbować to nowe oprogramowanie, możesz pobrać bezpłatną wersję próbną Rotoscope z Internetu.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Rotoscope, 0.2 dla Windows
Wymagania:
  • Windows XP
Język:
English
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
Toonyphotos

http://www.toonyphotos.com

Rotoscope dla PC

0.2

Toonyphotos

Ocena użytkownika8

Darmowy i szybki downloader (więcej informacji)

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 0.2 Rotoscope. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama