Reklama

Roxio Creator NXT dla Windows

8

Corel Corporation(Płatność)

Ocena użytkownika5

Reklama

Roxio Creator NXT 6 zapewnia ponad 15 popularnych produktów Roxio w jednym pakiecie multimedialnym. Bez względu na to, w jakim obszarze są twoje umiejętności i talent, Roxio zapewnia wszystkie narzędzia potrzebne do tworzenia wspaniałych dzieł.

Roxio Creator NXT 6 umożliwia przechwytywanie, edytowanie i udostępnianie zdjęć, filmów i plików audio oraz nagrywanie ich na płytę za pomocą solidnych, wiodących w branży narzędzi.

Od tworzenia filmów i edycji zdjęć, przechwytywania i konwertowania plików wideo lub audio, do tworzenia płyt DVD lub nagrywania płyt CD, Roxio Creator NXT 6 to kompletna kolekcja oprogramowania, która obejmuje wszystko. Zawiera ponad 15 produktów Roxio w jednym, Roxio Creator NXT 6 może zaspokoić wszystkie Twoje kreatywne i cyfrowe potrzeby.

Reklama

 • Nagrywanie i kopiowanie Uzyskaj dostęp do wiodących w branży narzędzi do przeciągania i upuszczania, aby kopiować lub nagrywać multimedia. Nawet wykonaj kopię zapasową plików na dysk za pomocą narzędzi do archiwizacji. Twórz płyty audio CD lub niestandardowe dyski DVD. Twórz płyty DVD z szablonami menu i opcjami etykietowania dysków, aby zapewnić dopracowane opakowanie.
 • Przechwytywanie i edycja Korzystaj z oprogramowania do nagrywania ekranu lub przechwytywania wideo i audio z Internetu, płyt lub starszych urządzeń. Nagrywaj nawet ekran i wiele kamer jednocześnie dzięki NOWYM MultiCam Capture. Spraw, by wszystkie Twoje media były najlepsze dzięki kompletnym rozwiązaniom do edycji zdjęć, filmów i dźwięku.
 • Konwertuj i udostępniaj Konwertuj audio i wideo na popularne formaty plików. Gdy będziesz gotowy do udostępniania multimediów cyfrowych, po prostu prześlij na Facebook, YouTube, Google+ lub OneDrive, zapisz w jednym z wielu popularnych formatów plików, aby udostępnić je na swoim ulubionym urządzeniu lub nagrać na płytę.

Dzięki Roxio Creator NXT 6 otrzymujesz NOWE przechwytywanie MultiCam, ULEPSZONY edytor VideoWave, przechwytywanie ekranu na żywo, Corel AfterShot 3, Roxio Burn 4 i Roxio MyDVD.

Podsumowując, Roxio Creator NXT 6 to wyjątkowy pakiet, który naprawdę obejmuje wszystkie podstawy. Niezależnie od tego, czy chcesz tworzyć dyski DVD, edytować zdjęcia i wideo, przechwytywać i konwertować pliki wideo i audio, czy nagrywać i udostępniać swoje multimedia. Interfejs jest łatwy w nawigacji, a różne aplikacje mają dobry przewodnik pomocny na początek. Jeśli szukasz dobrego, wszechstronnego pakietu multimedialnego, Roxio Creator NXT 6 będzie więcej niż wystarczający, aby zaspokoić twoje potrzeby.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Roxio Creator NXT, 8 dla Windows
Wymagania:
 • Windows 10
Język:
English
Dostępne języki:
 • English,
 • German,
 • Spanish,
 • French,
 • Italian,
 • Dutch,
 • Russian,
 • Japanese
Licencja:
Płatność
Dodano datę:
Tuesday, November 28th 2017
Autor
Corel Corporation

https://www.corel.com

Roxio Creator NXT dla PC

8

Corel Corporation(Płatność)

Ocena użytkownika5

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 8 Roxio Creator NXT. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama

Reklama