Reklama

Safe Exam Browser dla Windows

3.4.1.505

ETH Zurich(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Środowisko egzaminacyjne w przeglądarce internetowej

Secure Exam Browser to środowisko internetowe do bezpiecznego przeprowadzania egzaminów online. Tymczasowo przejmuje kontrolę nad użytkowaniem systemu, uniemożliwiając osobom przystępującym do egzaminu dostęp do nieautoryzowanych zasobów.

Bezpieczne oceny

W przeciwieństwie do tExamSoft i podobnych narzędzi, SEB nie jest narzędziem do tworzenia ocen. To tylko środowisko do przeprowadzania egzaminów, ale potężne. tWyłącza funkcje i skróty systemu operacyjnego, przeglądanie online i zapewnia użytkownikom niezawodne systemy wykrywania.

Wdrożenie

SEB jest niezgodny z większością systemów do egzaminów internetowych i zarządzania nauką. Możesz go używać w połączeniu z aplikacjami takimi jak Moodle, ILIAS i OpenOlat.

Reklama

Program działa na tWindows, macOS, iPad i Chromebook urządzenia. Najnowsze wersje dodały obsługę kamery internetowej. Niestety nie działa ze smartfonami takimi jak tQuestionmark Secure.

Dostosowywana ochrona

SEB ma tryb pełnoekranowy i wiele trybów przeglądarki. W drugiej opcji usuwa wszystkie elementy nawigacyjne ze strony. Posiada również filtr URL i detektor VM. Wyłącza sprawdzanie pisowni i wyszukiwanie słowników, a także przełączanie się na inne aplikacje za pomocą skrótów klawiszowych.

tProgram jest wysoce konfigurowalny, pozwalając twórcom egzaminów na dostosowanie funkcji w zależności od okoliczności. Możesz zezwolić na określone funkcje, włączyć aplikacje innych firm i zezwolić na pełne aplikacje internetowe, dokumenty PDF i HTML.

Projektowanie i konfiguracja

SEB składa się z dwóch komponentów, a mianowicie aplikacji kiosku i przeglądarkę. Kiosk blokuje inne funkcje komputera, uruchamiając tylko przeglądarkę SEB i zezwalając na aplikacje innych firm. Element przeglądarki wyświetla stronę egzaminu połączoną z systemem zarządzania uczeniem.

Interfejs wyświetla następnie nawigację tylko dla egzaminu. tZłożony proces uwierzytelniania weryfikuje, czy niezmieniona wersja programu przeprowadza egzamin z poprawnymi ustawieniami.

Jeśli używasz SEB z usługą innej firmy, taką jak Moodle, musisz odwiedzić Ustawienia w twoim programie. Musisz wybrać „Wymagaj SEB” wśród ustawień, aby zapewnić zgodność po stronie uczniów.

Prawie w pełni odporna

Bezpieczna przeglądarka egzaminów jest doskonałym dodatkiem do tradycyjnych narzędzi egzaminacyjnych online. Szkoda, że nie działa również na smartfonach, eliminując wszelkie prawdopodobieństwo oszustwa, ale spełnia swoją podstawową funkcję płynnie i skutecznie.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Safe Exam Browser, 3.4.1.505 dla Windows
Wymagania:
  • Windows 10,
  • Windows 8.1
Język:
Angielski
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Wednesday, January 11th 2023
Autor
ETH Zurich

http://www.ethz.ch

SHA-1:
ca481fe781537ce8cb6e829db6401a3454eade07
Filename:
Safe_Exam_Browser_v3.4.1.505.exe

Safe Exam Browser dla PC

3.4.1.505

ETH Zurich(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 3.4.1.505 Safe Exam Browser. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama