Reklama

Firemin dla Windows

8.2.3.5338

Derick Payne(Darmowa)

Ocena użytkownika7

Reklama

Mozilla Firefox to świetna przeglądarka internetowa, jednak ma ona swoje wady, a mianowicie uwielbia pochłaniać pamięć. Problem zawsze dotyczy Firefoksa, a wycieki pamięci są jednym z problemów, które należy rozwiązać, aby przyciągnąć więcej użytkowników.

Firemin to mała aplikacja, która działa z zasobnika systemowego i próbuje rozwiązać problemy związane z zapychaniem pamięci przez Firefox. Działa z XP, Vista, Windows 7 i Windows 8 i działa zarówno w wersjach 32-, jak i 64-bitowych.

Z powodu wycieku pamięci Firefoksa Firemin uruchamia wywołanie API czystej pamięci kilka razy na sekundę, zamiast Windows Memory Management, który wykonuje podobne operacje rzadziej.

Reklama

Wielu twierdzi, że Firemin nie jest sprawdzoną aplikacją, a korzyści z jej używania nie można oszacować. To powiedziawszy, aplikacja jest otwarta i darmowa w użyciu, więc jeśli działa dla Ciebie, to świetnie! Jeśli wolisz polegać na Zarządzaniu pamięcią systemu Windows, aby okresowo skanować uruchomione procesy i żądać zwolnienia nieużywanej pamięci, po prostu wybierz system Windows do zarządzania nią.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Firemin, 8.2.3.5338 dla Windows
Wymagania:
  • Windows 8.1,
  • Windows 10,
  • Windows 7,
  • Windows 8
Język:
English
Dostępne języki:
  • English,
  • Italian
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Tuesday, November 27th 2018
Autor
Derick Payne

https://www.rizonesoft.com

SHA-1:
bf26afed540e3ef0f5593354343b11b304f16a1a
Filename:
Firemin_5338_Setup.exe

Firemin dla PC

8.2.3.5338

Derick Payne(Darmowa)

Ocena użytkownika7

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 8.2.3.5338 Firemin. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Reklama