Reklama

Sex and the City dla Windows

HBO(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Czy HBO może robić seks i spin-off w mieście?

Reklama

Sarah Jessica Parker ujawniła w wywiadzie dla Variety, że nadchodzi pełne odrodzenie oficjalnego programu telewizyjnego Seks w wielkim mieście! Serial, który po raz pierwszy wyemitowano w HBO w 1998 roku i trwał sześć sezonów, zakończył się po czwartym sezonie spin-offem z udziałem Carrie Fisher. Było wiele plotek, że film Seks w wielkim mieście jest w toku, ale nie ma jeszcze potwierdzenia ze strony studia ani samej pani Parker. Jednak biorąc pod uwagę sukces oryginalnego programu telewizyjnego, to tylko kwestia czasu, zanim zobaczymy kolejną adaptację.

Seks w wielkim mieście to przezabawna seria, która wyśmiewała wszystko, od wielkiego biznesu przez związki po magazyny modowe. Postacie zawsze były interesujące, od wiecznie gorącego burmistrza Przyjaznego Seksualnie po przyćmione spojrzenie Carrie na siebie. Serial skupiał się na mieście i jego zróżnicowanej populacji, w tym o perswazji seksualnej. Komedia romantyczna w większości nie była przeznaczona dla osób o słabym sercu, ponieważ Samantha i Carrie często musiały zajmować się bardzo dorosłymi tematami, takimi jak opryszczka i ciąża. Jednak ostatnia scena ostatniego odcinka piątego sezonu, „Więc myślisz, że umiesz tańczyć”, wskazuje na możliwy seks i związek z miastem i może być tylko impulsem, którego serial potrzebuje, aby wrócić na właściwe tory.

Możliwa kontynuacja Seksu w wielkim mieście? HBO milczy na temat spekulacji, ale źródło zbliżone do produkcji mówi Variety, że producenci „rozmawiali” o możliwym wznowieniu serialu. Oczywiście musieliby udoskonalić obsadę roli, a także znaleźć źródło historii, które pozostawiła poprzednia obsada i ekipa. Plusem jest to, że nie wygląda na to, że Carrie opuści program w najbliższym czasie. Prezes programowy HBO, Michael Lombardo, powiedział niedawno dziennikarzom, że „nie ma planów, aby robić więcej tego serialu”. Czy nowy serial HBO, w którym występują Carrie, Daniella Cicarelli i John Mahoney, mógłby stać się głównym bohaterem przyszłorocznej odsłony przebojowego fenomenu HBO?

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Sex and the City, dla Windows
Wymagania:
  • Windows 2000,
  • Windows 8,
  • Windows 2003,
  • Windows 7,
  • Windows Vista,
  • Windows XP
Język:
Angielski
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
HBO

http://www.hbonow.com

SHA-1:
a7563c8a1c338cb9e7e395bc7d5c1a19d4089aca
Filename:
HBO_Screensaver_satc.zip

Sex and the City dla PC

HBO(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji Sex and the City. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama