Reklama

SoundConverter dla Windows

20100107

Dekorte(Wersja testowa)

Ocena użytkownika8

Darmowy i szybki downloader (więcej informacji)

Reklama

Konwertowanie plików dźwiękowych do formatu mono za pomocą SoundConverter

SoundConverter to oprogramowanie do automatycznej konwersji wsadowej plików dźwiękowych stereo do formatu dźwięku mono. Po prostu umieść żądane opcje w oknie dialogowym, kliknij OK i poczekaj na zakończenie konwersji. Nie musisz się martwić o kompatybilność z innymi programami, ponieważ jest to tylko interfejs Windows. Jestem prawie pewien, że istniałby jeden lub dwa systemy operacyjne, które mogłyby bezbłędnie uruchomić ten program. Pamiętam, że nie mogłem nawet uruchomić komputera, aby to wypróbować, z powodu jego niezgodności.

SoundConverter oferuje różne opcje do wyboru, więc w zależności od wymagań możesz wybrać właściwą. Najlepszą rzeczą w tym konkretnym programie jest to, że obsługuje wszystkie typy konwersji formatów, tj. Aiff, WAV, MP3 itp. Posiada również wbudowany skaner, który skanuje i wykrywa najpopularniejsze formaty plików audio. Proces skanowania jest bardzo szybki, szczególnie w przypadku jednoczesnej konwersji wielu plików audio. Jeśli planujesz używać go do regularnych konwersji plików audio, będziesz mógł bardziej docenić jego szybkość i wydajność.

SoundConverter oferuje również konwersję plików WMA, OGG, PIFF, APE, AIFF, PDF, LPCM i ALB oraz wiele innych popularnych typów plików. SoundConverter ma obszerną stronę pomocy, FAQ i listę funkcji. Działa cicho w tle i nie obciąża zasobów systemowych. Jeśli chcesz zaoszczędzić trochę pieniędzy podczas konwersji plików dźwiękowych do formatu mono, wypróbuj SoundConverter, który jest jednym z najbardziej opłacalnych konwerterów dostępnych obecnie na rynku.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
SoundConverter, 20100107 dla Windows
Wymagania:
  • Windows 2003,
  • Windows XP,
  • Windows 7,
  • Windows 8,
  • Windows 2000,
  • Windows Vista
Język:
English
Licencja:
Wersja testowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
Dekorte

http://www.dekorte.com

SoundConverter dla PC

20100107

Dekorte(Wersja testowa)

Ocena użytkownika8

Darmowy i szybki downloader (więcej informacji)

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 20100107 SoundConverter. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Reklama