Reklama

Easy Hi-Q Recorder dla Windows

2.4

AppCraft(Wersja testowa)

Ocena użytkownika8

Darmowy i szybki downloader (więcej informacji)

Reklama

Recenzja oprogramowania do nagrywania systemu Windows — łatwy rejestrator Hi-Q

Easy Hi-Q Recorder to profesjonalny cyfrowy rejestrator wideo, który zaspokoi wszystkie potrzeby związane z nagrywaniem bez konieczności wykonywania trudnych kroków, takich jak konfigurowanie interfejsu audio i innego sprzętu. Najlepszą częścią tego produktu jest to, że jest dostarczany bezpłatnie z systemem Windows. Jeśli lubisz wsparcie dla oprogramowania, spróbuj kupić produkt i wesprzyj programistę. Rozpoczęcie korzystania z Windows Hello jest bezpłatne, a cały proces jest bardzo prosty, wystarczy postępować zgodnie z podanymi prostymi wskazówkami. Konfiguracja cyfrowego rejestratora wideo nie zajmuje dużo czasu.

Easy Hi-Q Recorder używa programu Windows Media Player do przechwytywania strumienia audio do komputera osobistego lub laptopa w celu odtwarzania. Główny ekran pokazuje obraz tego, co aktualnie nagrywasz ze ścieżką dźwiękową. Jest to jedyna różnica między darmową wersją Easy Hi-Q Recorder a wersją komercyjną. Możesz także wyświetlić listę nagrań w prawym dolnym rogu, która pokaże wszystkie przechwycone pliki w kolejności alfabetycznej. Istnieją również opcje powtarzania lub losowania nazw plików.

Aby korzystać z Easy Hi-Q Recorder, musisz pobrać i zainstalować program w swoim systemie. Po instalacji uruchom oprogramowanie i podłącz laptopa lub komputer PC za pomocą kabla USB, aby uzyskać dostęp do urządzenia i uruchomić oprogramowanie do nagrywania. Jeśli wystąpi jakikolwiek problem z nagrywarką strumieniowego wideo, sprawdź informacje kontaktowe w polu u góry ekranu. Witryna Easy Hi-Q Recorder zawiera menedżera pobierania, jeśli chcesz pobrać program, postępuj zgodnie z instrukcjami zawartymi w menedżerze pobierania. Miłego nagrywania!

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Easy Hi-Q Recorder, 2.4 dla Windows
Wymagania:
  • Windows ME,
  • Windows 98,
  • Windows 98 SE,
  • Windows 2000,
  • Windows XP
Język:
English
Licencja:
Wersja testowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
AppCraft

http://www.appcraft.fr

Easy Hi-Q Recorder dla PC

2.4

AppCraft(Wersja testowa)

Ocena użytkownika8

Darmowy i szybki downloader (więcej informacji)

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 2.4 Easy Hi-Q Recorder. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama