Reklama

Soundplant dla Windows

50.1.3

Soundplant.org(Wersja testowa)

Ocena użytkownika8

Darmowy i szybki downloader (więcej informacji)

Reklama

Historia Soundplant

Soundplant to nowa, rewolucyjna technologia, która umożliwia tworzenie własnego dźwięku i muzyki praktycznie w zaciszu własnego domu. Soundplant nie wymaga specjalnego sprzętu. Działa poprzez przekształcanie analogowych sygnałów audio na dane cyfrowe, które można odtwarzać za pomocą wyspecjalizowanych modułów dźwiękowych na komputerach osobistych. Soundplant zawiera kolekcję ponad 150 wstępnie zaprogramowanych dźwięków, w tym muzyków grających na żywo i artystów nagrywających. Soundplant został opracowany przez technika instrumentów smyczkowych i projektanta dźwięku, który porzucił pracę audiologa, aby realizować swoją pasję i zdobyć stopień doktora w dziedzinie technologii muzyki elektronicznej na uniwersytecie.

Twórcy Soundplant pracują obecnie nad wersją 4.0, która pozwoli użytkownikom przesyłać swoje pliki bezpośrednio z dysków twardych na serwery Soundplant. Proces przesyłania będzie niezwykle łatwy dzięki nowej funkcji zwanej „strumieniem strumieniowym z krótkimi efektami” lub w skrócie SES. SES pozwoli wgrać plik z jednym krótkim efektem (np. akustyczną linią basu) i załadować go na serwer, gdzie można go odtwarzać bez pobierania. W międzyczasie użytkownicy Soundplant mogą nadal przesyłać swoje pliki audio na swoje dyski twarde, chociaż pliki audio przesyłane na serwer będą miały efekty dźwiękowe wyższej jakości i możliwość wyzwalania bardziej złożonych dźwięków za pomocą nowych modułów, takich jak procesor Multi-FX .

Najciekawszy moduł Soundplant, Multi-FX, jest używany przez muzyków i inżynierów jako potężny procesor multi FX. Multi-FX został zaprojektowany do łączenia zwykłych dźwięków klawiatury midi w złożone dźwięki perkusyjne, które wykraczają poza to, co może wytworzyć typowa klawiatura midi. Typowa klawiatura midi jest w stanie wyzwolić niektóre dźwięki instrumentów midi, takie jak stopa, werbel, hi hat, talerze itp. Ale nie może wytworzyć żadnych efektów wah lub gitary prowadzącej. Multi-FX został zaprojektowany, aby umożliwić każdemu użytkownikowi podłączenie go do dowolnego innego procesora efektów, a nawet podłączenie go do płyty rezonansowej opartej na wirtualnym stojaku, podobnej do tej, którą można znaleźć w popularnych salach koncertowych. Multi-FX to także świetny sposób na dodanie innego sprzętu, takiego jak płyta rezonansowa do montażu w stojaku lub obudowa.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Soundplant, 50.1.3 dla Windows
Wymagania:
  • Windows 8
Język:
English
Licencja:
Wersja testowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
Soundplant.org

Soundplant dla PC

50.1.3

Soundplant.org(Wersja testowa)

Ocena użytkownika8

Darmowy i szybki downloader (więcej informacji)

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 50.1.3 Soundplant. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Reklama