Reklama

Puzzle Kids dla Windows

1.0

RV AppStudios(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

Puzzle Kids: Darmowa edukacyjna gra logiczna dla systemu Windows

Puzzle Kids to całkowicie darmowa edukacyjna gra puzzle dla niemowląt, przedszkolaków, przedszkolaków i dzieci w każdym wieku! Opracowany przez RV AppStudios, ten program oferuje wybór zabawek edukacyjnych, które mają na celu pomóc dzieciom rozpoznawać kształty i wzory, rozwijać umiejętności logicznego myślenia i rozwijać różne ważne umiejętności.

W Puzzle Kids dzieci mogą cieszyć się grą w te edukacyjne i zabawne gry z przyjaciółmi i rodziną. Program stawia im wyzwanie, aby zlokalizować i manipulować kształtami, rozwiązywać układanki z puzzlami i rozpoznawać, jak kształty pasują do większego obrazu. Interfejs jest kolorowy i łatwy w użyciu, dzięki czemu jest idealny dla małych rączek.

Z Puzzle Kids dzieci mogą się bawić, jednocześnie ucząc się i rozwijając ważne umiejętności. Jest to darmowy program, który zapewnia angażujące i edukacyjne doświadczenie dla dzieci w każdym wieku.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Puzzle Kids, 1.0 dla Windows
Wymagania:
  • Windows 11,
  • Windows 10
Język:
Angielski
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Tuesday, October 10th 2023
Autor
RV AppStudios

http://www.rvappstudios.com

Puzzle Kids dla PC

1.0

RV AppStudios(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 1.0 Puzzle Kids. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama