Reklama

VinylMaster Xpt dla Windows

4

Future Corporation Ltd.(Demo)

Ocena użytkownika8

VinylMaster XP

VinylMaster XPT to kompletna i wszechstronna aplikacja zaprojektowana specjalnie dla profesjonalistów w dziedzinie oznakowania, ponieważ może być wykorzystywana w wielu różnych sytuacjach komercyjnych, takich jak projektowanie naklejek, plakatów, banerów i setek innych przedmiotów, z niesamowitymi efektami graficznymi i imponującymi projektami. Został stworzony przez znanego artystę znaków Andy Cheng, aby przezwyciężyć ograniczenia poprzedniego oprogramowania, takiego jak Adobe Photoshop. W przeciwieństwie do innych aplikacji do projektowania, VinylMaster XPT umożliwia łatwą edycję i dostosowywanie plików graficznych. Co więcej, jest przyjazny dla użytkownika i kompatybilny zarówno z systemami operacyjnymi Windows, jak i Mac, oferując klientom kompletne rozwiązanie, które może zaspokoić ich potrzeby.

Ponadto VinylMaster XPT to idealne oprogramowanie, jeśli jesteś projektantem graficznym i chciałbyś tworzyć własne plotery tnące i znaki winylowe. W przeciwieństwie do innych programów, vinylmaster XPT oferuje kilka funkcji, w tym możliwość tworzenia nieograniczonej liczby wycinarek do winylu z różnymi rozmiarami głowic, różnymi schematami kolorów, a nawet różnymi materiałami, dzięki czemu wygodniej jest projektować znaki i produkty o każdym kształcie i rozmiarze, jaki można sobie wyobrazić. A ponieważ vinylmaster XPT jest kompatybilny z szeroką gamą komputerów, niezależnie od tego, czy jest to zaawansowany komputer stacjonarny, czy laptop, nigdy nie zabraknie Ci możliwości kolorystycznych i projektowych. Niektóre z popularnych ploterów tnących do winylu obsługiwane przez to oprogramowanie to: ploter MiniMaster, triplanar, linia, jednolity kolor, przycinanie krawędzi, winyl, przycinanie krawędzi, koperta, szablon, uszczelniacz, tłoczenie, połysk i mat.

Do podstawowych funkcji tego oprogramowania należą: zintegrowana cyfrowa paleta narzędzi, wyjątkowe narzędzie do projektowania kolorów, wysokowydajna obcinarka do winylu, szybki i niezawodny proces skanowania i zgrywania, potężny edytor grafiki oraz wiele innych ulepszeń i dodatków . Ponieważ jest to jednak stosunkowo nowy produkt, na rynku dostępnych jest wiele innych podobnych produktów, co oznacza, że przed podjęciem decyzji o zakupie należy przeprowadzić rozeznanie. Dobrym miejscem do rozpoczęcia wyszukiwania jest wyszukanie w Internecie „darmowych szablonów winylowych”. Możliwe, że niektóre z tych witryn mogą oferować te szablony całkowicie za darmo, a wystarczy je pobrać i otworzyć wybrany szablon w programie Word, aby stworzyć swój własny, unikalny produkt na okna winylowe. Tego typu szablony zwykle wymagają jedynie niewielkiego dostosowania, aby pasowały do specyfikacji konkretnej aplikacji Windows.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
VinylMaster Xpt, 4 dla Windows
Wymagania:
  • Windows 8.1
Język:
Polski
Dostępne języki:
  • Polski,
  • Angielski,
  • Niemiecki,
  • Hiszpański,
  • Francuski,
  • Włoski,
  • Portugalski,
  • Rosyjski,
  • Szwedzki
Licencja:
Demo
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
Future Corporation Ltd.

http://iifuture.com

SHA-1:
4150a7dde90e261cc32236d321e5975331a57a58
Filename:
Install_VinylMaster__DemoV4.exe

VinylMaster Xpt dla PC

4

Future Corporation Ltd.(Demo)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 4 VinylMaster Xpt. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama