Reklama

Visual Subst dla Windows

4.2

Ntwind

Ocena użytkownika8

Darmowy i szybki downloader (więcej informacji)

Reklama

Rozwiązuje 3 główne problemy z wbudowanym poleceniem „lsd”;

Visual Subst to bardzo przydatne narzędzie, które umożliwia powiązanie często używanych plików z wirtualnymi dyskami twardymi. Rozwiązuje 3 główne problemy z wbudowanym poleceniem „subst”: automatycznie tworzy wirtualne dyski w celu szybkiego uruchomienia aplikacji, dodaje edytowalne etykiety partycji i przywraca istniejące wirtualne dyski po częstym ponownym uruchomieniu. Dla użytkowników systemu Windows to narzędzie zapewnia również dodatkowe korzyści, które będą naprawdę przydatne. To narzędzie jest częścią systemu Windows Server 2021 i może być uruchamiane jako obraz systemu.

Oprogramowanie Visual Subst umożliwia tworzenie, zmianę nazwy i usuwanie partycji w locie. Organizuje i przesyła pliki i foldery do określonych grup woluminów. Możesz także regularnie zmieniać obrazy rozruchowe. Jeśli chodzi o tworzenie kopii zapasowych danych, rozwiązuje główne problemy z wbudowanym poleceniem „lsd” i kopiami podwoluminowymi do VSS. Umożliwia tworzenie partycji tylko do odczytu i ukrytych.

Widać więc, że Visual Subst jest całkiem przydatnym narzędziem dla użytkowników systemu Windows. To oprogramowanie znacznie ułatwia tworzenie kopii zapasowych i zarządzanie danymi. Najlepsze jest to, że można go zaplanować codziennie lub co tydzień, dzięki czemu zajmie się wszystkimi żmudnymi zadaniami, takimi jak tworzenie, przywracanie i nazywanie partycji. Jeśli jeszcze tego nie próbowałeś, spróbuj i zobacz, co może dla Ciebie zrobić. Jestem pewien, że Visual Subst rozwiąże przynajmniej jeden z trzech głównych problemów związanych z wbudowanym poleceniem „lsd”.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Visual Subst, 4.2 dla Windows
Wymagania:
  • Windows 8,
  • Windows 10,
  • Windows 8.1,
  • Windows 7,
  • Windows Vista
Język:
English
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, November 18th 2022
Autor
Ntwind

http://www.ntwind.com

Visual Subst dla PC

4.2

Ntwind

Ocena użytkownika8

Darmowy i szybki downloader (więcej informacji)

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 4.2 Visual Subst. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama