Reklama

XigmaNAS dla Windows

12.2.0.4.8291

XigmaNAS(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Bezpłatna pamięć masowa typu open source

XigmaNAS to open-source Network-Attached Storage (NAS), który jest dystrybuowany w oparciu o FreeBSD. To system operacyjny, który możesz zainstalować na praktycznie każdym sprzęcie. System operacyjny ma na celu udostępnianie przechowywania danych w sieci i działa podobnie do FreeNAS, AOMEI Backupper i Openmediavault.

Jest to najszybszy i najłatwiejszy sposób utworzenia scentralizowanego serwera, który jest łatwo dostępny dla wszystkich typów danych. Możesz uzyskać dostęp do wszystkich rodzajów standardów sieciowych z dowolnej sieci. Jeśli chcesz łatwo udostępniać dane w sieci komputerowej, będziesz chciał mieć to oprogramowanie na swoim urządzeniu.

Jak to działa?

XigmaNAS umożliwia udostępnianie w systemach Unix, Windows i Apple. Składa się z oprogramowania RAID, ZFS v5000, szyfrowania dysku, raportów e-mail i innych. Dodatkowo zawiera protokoły takie jak FTP, AFP, TFTP, Active Directory Domain Controller, Unison, CARP, HAST i wiele innych. 

Możesz skonfigurować te protokoły za pośrednictwem swojej WEB interfejs. Zainstaluj system operacyjny na dysku HDD, SSD lub USB, aby z niego korzystać. Dodatkowo możesz uruchomić go z LiveUSB lub LiveCD za pomocą małego klucza USB do przechowywania konfiguracji. 

Jaka jest różnica między TrueNAS a FreeNAS?

Pierwsza różnica między FreeNas a TrueNAS to ich metoda dostarczania. FreeNAS to darmowe oprogramowanie, które wymaga od użytkowników zapoznania się z pamięcią masową przed wyborem odpowiedniego sprzętu, który jest odpowiedni dla ich aplikacji. Z drugiej strony TrueNAS to urządzenie zaprojektowane specjalnie do przechowywania. 

Wymagania sprzętowe XigmaNAS

Aby zainstalować ten system operacyjny na swoim urządzeniu, musisz spełnić następujące < strong>wymagania systemowe:

Czy XigmaNAS jest bezpieczny?

Podobny do FreeNAS, XigmaNAS jest bezpieczny. Platforma systemu operacyjnego jest oparta na systemie FreeBSD O/S, który wykorzystuje najlepsze praktyki bezpieczeństwa w rozwoju. Ponieważ sam XigmaNAS nie jest oprogramowaniem zabezpieczającym, jego bezpieczeństwo zależy od prawidłowo skonfigurowanej zapory.

Techniczne

Tytuł:
XigmaNAS, 12.2.0.4.8291 dla Windows
Wymagania:
Język:
Angielski
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
XigmaNAS

https://www.xigmanas.com/

SHA-1:
ae54058f5e6cfe844e831908739e1a79644a82d0
Filename:
XigmaNAS_v12.2.0.4.8291.iso

XigmaNAS dla PC

12.2.0.4.8291

XigmaNAS(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 12.2.0.4.8291 XigmaNAS. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Reklama