Reklama

Zombie Shooter dla Windows

1

Gamebra.com(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Zombie Shooter do pobrania na komputer - zabawna strzelanka zombie na telefon lub tablet

Zombie Shooter to bardzo fajny czas na zabijanie strzelanek online. Zombie Shooter to nowa wersja na Android Market, która szturmem podbiła App Store. Zombie Shooter pochodzi również od twórców Zombie Panic Island i Zox Online. W tej grze musisz bronić się przed nieumarłymi. Masz do wyboru kilka rodzajów broni, takich jak zwykłe pistolety i łuki, ale masz też kilka interesujących narzędzi, takich jak piła łańcuchowa, maska przeciwgazowa, a nawet lekarz. Możesz kupić zbroję za pieniądze w grze, aby zrobić zakupy lub zdobyć ją, zbierając punkty energii, które są zdobywane za pomocą różnych działań.

Zombie Shooter ma wiele wersji na telefony i tablety. Na Android Market możesz znaleźć Zombie Shooter za darmo i za niską cenę 2,99 $ jest on dostępny do pobrania. W Sklepie Play dostępna jest również darmowa wersja, która ma ograniczoną liczbę znaków i jest tylko grą flash. Jeśli chcesz uzyskać pełną wersję i wspaniałe funkcje, w tym wiele poziomów, system pieniężny i osiągnięcia, musisz ją kupić w lepszej cenie.

Zombie Shooter ma dobrą grafikę dla aplikacji tego rodzaju. Interfejs użytkownika jest bardzo prosty i nie oferuje wielu opcji ani dodatków. Nie ma też dużo dodatkowej zawartości, tylko normalny dwuwymiarowy widok akcji. Zombie Shooter zapewni rozrywkę ludziom w każdym wieku dzięki ekscytującej, pełnej akcji grze. Grafika i efekty dźwiękowe są na najwyższym poziomie jak na aplikację mobilną, a osoby z dobrym wyczuciem dźwięku będą cieszyć się grą w Zombie Shooter.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Zombie Shooter, 1 dla Windows
Wymagania:
  • Windows NT
Język:
Polski
Dostępne języki:
  • Polski,
  • Angielski,
  • Niemiecki,
  • Hiszpański,
  • Francuski,
  • Włoski,
  • Japoński,
  • Holenderski,
  • Portugalski
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
Gamebra.com

http://www.gamebra.com

SHA-1:
482e756cb6b25e68d7ed69e26cb49f872c4e0f4c
Filename:
ZombieShooter.exe

Zombie Shooter dla PC

1

Gamebra.com(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 1 Zombie Shooter. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama