Reklama

G Suite

Google(Darmowa)

Ocena użytkownika7

Reklama

G Suite (dawniej Google Apps for Work) to wszechstronny pakiet, który łączy wszystkie znane narzędzia produktywności i współpracy firmy Google i stawia je pod jednym dachem. Lista dostępnych aplikacji obejmuje Kalendarz, Dysk, Gmail, Google Hangouts, Google+ i Witryny, wraz z Dokumentami Google, Arkuszami, Formularzami, Prezentacjami i Google Vault. Wspaniałą rzeczą w G Suite jest to, że masz pełną kontrolę nad wszystkimi tymi aplikacjami za pomocą Konsoli administracyjnej Google.

Google Admin Console pozwala dodawać użytkowników, zarządzać urządzeniami i konfigurować ustawienia bezpieczeństwa danych. Możesz konfigurować grupy, dodawać kroki weryfikacji i zatrudniać logowanie jednokrotne (SSO) wszystko z poziomu jednej konsoli. Jest to solidna funkcja bezpieczeństwa, która obejmuje zarządzanie urządzeniami mobilnymi, umożliwiając egzekwowanie zasad bezpieczeństwa BYOD na urządzeniach z iOS i Androidem. Dzięki Google Vault możesz wykonywać wszelkiego rodzaju zadania administracyjne, w tym archiwizować dane oraz wyszukiwać i eksportować wiadomości e-mail / czaty firmy w celu raportowania i audytu.

Reklama

Team Drive Nowa funkcja Dysku zespołu umożliwia organizacjom tworzenie grup, które są właścicielami plików na Dysku Google. Jest to zmiana w stosunku do poprzedniego projektu, która wymagała, aby każdy dokument był własnością jednej osoby. Zmiana jest naprawdę ważna dla organizacji, które chcą łatwiej zarządzać plikami, ponieważ ludzie często przemieszczają się między zespołami. Nowy projekt oznacza, że zespoły mogą mieć własny folder na Dysku i mogą posiadać wszystkie znajdujące się w nim pliki.

Obsługa wielu urządzeń Obsługiwane urządzenia to Android, iPhone-iPad, iPhone, iPad, Mac, Windows, internetowy i Windows Phone.

Wsparcie dla wielu języków Obsługiwane języki to chiński (uproszczony), czeski, duński, holenderski, angielski, fiński, francuski, niemiecki, węgierski, włoski, japoński, koreański, norweski, polski, portugalski, rosyjski, hiszpański, szwedzki, tajski, turecki i ukraiński.

Obsługiwane kraje to Australia, Kanada, Europa, Niemcy, Indie, Ameryka Łacińska, Bliski Wschód i Afryka, Wielka Brytania i Stany Zjednoczone.

cennik G Suite korzysta z modelu wyceny subskrypcji, a plany zaczynają się od 5,00 USD miesięcznie. Dostępny jest bezpłatny okres próbny (karta kredytowa nie jest wymagana). Plany G Suite zaczynają się od 5 USD na użytkownika miesięcznie lub 50 USD na użytkownika rocznie plus podatek. G Suite oferuje także nieograniczoną przestrzeń dyskową i abonament, w cenie od 10 USD za użytkownika miesięcznie lub 120 USD za użytkownika rocznie plus podatek.

Dolna linia Dzięki G Suite Twoja firma może uzyskać dostęp do wszystkich aplikacji Google w dowolnym czasie i z dowolnego miejsca, z komputera stacjonarnego lub laptopa, tabletu lub telefonu komórkowego. Konsola administracyjna pozwala łatwo zarządzać wszystkimi danymi firmy, urządzeniami mobilnymi, adresami e-mail i ustawieniami zabezpieczeń. W rzeczywistości szeroki zakres funkcji G Suite obejmuje wszystkie aspekty codziennych operacji.

G Suite nie tylko umożliwia tworzenie dokumentów online, arkuszy kalkulacyjnych, ankiet / formularzy i prezentacji, ale także umożliwia udostępnianie, współpracę i komentowanie dokumentów tekstowych, prezentacji i arkuszy kalkulacyjnych za pomocą Dysku Google. Korzystając z setek gotowych szablonów, możesz także budować wiele projektów. Dzięki G Suite możesz także bardziej efektywnie organizować spotkania, planując wydarzenia we wspólnym kalendarzu. Możesz wysyłać przypomnienia do Gmaila, dołączać do spotkań wideo w Hangouts i udostępniać swoje prezentacje w Prezentacjach.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
G Suite, dla Web Apps
Wymagania:
 • Internet Explorer,
 • Firefox,
 • Chrome,
 • Opera
Język:
Polish
Dostępne języki:
 • Polish,
 • English,
 • German,
 • Spanish,
 • French,
 • Italian,
 • Japanese,
 • Chinese
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Saturday, January 1st 2000
Autor
Google

https://www.google.com

G Suite

Google(Darmowa)

Ocena użytkownika7

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji G Suite. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Reklama