Reklama

Bookafy

Bookafy(Darmowa)

Ocena użytkownika3

Reklama

Bookafy to internetowe rozwiązanie do planowania spotkań, które zostało specjalnie zaprojektowane, aby pomóc małym i średnim firmom świadczyć usługi rezerwacji spotkań online dla swoich klientów, a także usługi planowania dla ich pracowników.

Bookafy upraszcza proces planowania dla właścicieli firm, ułatwiając zarządzanie kalendarzami i spotkaniami poprzez automatyzację szeregu powiązanych procesów, takich jak organizowanie dat i potwierdzanie spotkań.

Bookafy ma projekt skierowany do klienta, a interfejs użytkownika jest elegancki i intuicyjny. Oprogramowanie oferuje również wiele wyróżniających się funkcji, w tym synchronizację dwukierunkową Google oraz integrację witryny IFrame, która umożliwia połączenie z witryny do prywatnej poddomeny.

Reklama

Obsługa wielu języków Bookafy obsługuje około 35 języków, w tym chiński, japoński, niemiecki, francuski, hiszpański, hindi i wiele innych. Twoi klienci zobaczą język w języku podstawowym Firmy.

Integracje Bookafy integruje się z następującymi aplikacjami i usługami: iCalendar, Microsoft Outlook, QuickBooks, Kalendarz Google, Zapier i MailChimp. Bookafy ma również API do użytku.

cennik Bookafy korzysta z modelu wyceny subskrypcji, a plany zaczynają się od 10,00 USD miesięcznie. Dostępny jest bezpłatny okres próbny (karta kredytowa nie jest wymagana). Bookafy Scheduling zapewnia jeden bezpłatny abonament z pełną funkcjonalnością i ograniczoną liczbą spotkań. Płatna usługa subskrypcji oferuje trzy plany do wyboru w cenie 40 USD miesięcznie dla 2-10 pracowników. dla 11-39 pracowników plan kosztuje 60 USD miesięcznie. Dla ponad 40 pracowników plany zaczynają się od 100 USD miesięcznie

Dolna linia Bookafy to wysokiej jakości usługa planowania, która jest bogata w funkcje i łatwa w nawigacji. Zapewnia wysoką jakość integracji i ma wiele wspaniałych funkcji, w tym powiadomienia SMS i dostosowane wiadomości. Dzięki obsłudze wielu języków i integracji z dużymi graczami, takimi jak MailChimp i Microsoft Outlook, możesz zobaczyć, dlaczego wiele małych i średnich firm korzysta z Bookafy do zaspokojenia swoich potrzeb w zakresie planowania.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Bookafy, dla Web Apps
Wymagania:
 • Opera,
 • Chrome,
 • Internet Explorer,
 • Firefox
Język:
Polish
Dostępne języki:
 • Polish,
 • English,
 • German,
 • Spanish,
 • French,
 • Italian,
 • Japanese,
 • Chinese
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Saturday, January 1st 2000
Autor
Bookafy

https://www.bookafy.com

Bookafy

Bookafy(Darmowa)

Ocena użytkownika3

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji Bookafy. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama

Reklama