Reklama

Pulseway

Pulseway(Darmowa)

Ocena użytkownika10

Reklama

Pulseway to oparte na chmurze rozwiązanie do zarządzania urządzeniami mobilnymi dla zespołów IT, które pozwala administratorom przejąć kontrolę nad systemami Windows, Mac i Linux z urządzeń mobilnych z systemem iOS lub Android. Platforma umożliwia zarządzanie uruchomionymi procesami, restartowanie systemów, wydawanie poleceń, instalowanie krytycznych aktualizacji, włączanie / wyłączanie kont i resetowanie haseł - wszystko to bez konieczności przebywania na miejscu.

Pulseway to solidna profesjonalna platforma informatyczna, która pozwala zdalnie monitorować, kontrolować i zarządzać zasobami IT ze smartfona lub tabletu bez dodatkowej aplikacji do zdalnego sterowania lub protokołu łączności. Pulseway wspiera współdzielenie zarządzania systemem między zespołami i jest w stanie zapewnić dostęp tylko do odczytu dla klientów, którzy chcą monitorować postępy.

Bezpieczeństwo, szyfrowanie i ograniczenia Bezpieczeństwo ma ogromne znaczenie w dzisiejszych systemach. Dlatego Pulseway wprowadza wiele kontroli bezpieczeństwa, które zapewniają, że twoja infrastruktura jest niedostępna dla nieautoryzowanych użytkowników, a twoje dane pozostają prywatne. Oprócz uwierzytelniania dwuetapowego cała komunikacja jest w pełni szyfrowana w oparciu o kodowanie sesji AES i wymianę klucza publicznego / prywatnego RSA. Reguły i ograniczenia dostępu do urządzenia można również skonfigurować i wdrożyć dla każdego urządzenia mobilnego wymagającego połączenia z systemem. Możesz skonfigurować system tak, aby powiadamiał Cię o każdym urządzeniu dodanym do konta. Uwierzytelnianie odcisków palców i dostęp PIN za pomocą Touch ID można również wdrożyć dla obsługiwanych urządzeń z systemem iOS. Pulseway może także rejestrować każde polecenie wysłane z urządzenia mobilnego.

Reklama

Alerty i powiadomienia Kluczową cechą Pulseway są gotowe powiadomienia, które są podzielone na 10 różnych ustawień kategorii. Są to Status, Wydajność, Proces, Ping, Pamięć, Dziennik zdarzeń, Czujnik sprzętowy, Licznik wydajności, Moduł serwera i Serwis. Włączanie powiadomień nie może być prostsze; po prostu włącz je na karcie Powiadomienia w menedżerze Pulseway zainstalowanym w twoim systemie. Jeśli potrzebujesz skonfigurować niestandardowe alerty, możesz je również skonfigurować ręcznie. System pozwala również ustawić poziomy priorytetu powiadomień, w tym krytyczne, automatyczne, podwyższone, normalne i niskie. Masz również możliwość otrzymywania powiadomień push na urządzenie mobilne lub wysyłanych jako wiadomości e-mail, w zależności od konfiguracji.

Raporty i analityka Pulseway zapewnia raportowany wgląd we wszystkie monitorowane systemy. Raporty te zawierają wartości krytyczne, które można zbadać, aby lepiej zrozumieć ogólny stan stosu IT. Jeśli konieczne jest podjęcie jakichkolwiek działań, można to zrobić natychmiast, usuwając w ten sposób wszelkie możliwe awarie, które mogłyby wystąpić w innym przypadku. Tryb pulsacyjny może informować o średnim zużyciu procesora, pamięci i zainstalowanego oprogramowania. Możesz także przekazywać dzienniki systemowe i otrzymywać aktualizacje stanu wszystkich rodzajów danych, w tym użycia procesora, wykorzystania miejsca na dysku, prędkości sieci, liczby zalogowanych użytkowników, czasu podróży w obie strony i odpowiedzi ping. Za pomocą Pulseway możesz także tworzyć raporty z audytu, wysyłane pocztą elektroniczną, które zawierają szczegóły systemu, informacje o systemie BIOS, szczegóły systemu operacyjnego oraz adresy IPv4 i IPv6.

Integracje Pulseway obsługuje integracje z następującymi aplikacjami i usługami: Rackspace, PagerDuty, Autotask, Zendesk, StorageCraft ShadowProtect i ESET Remote Administrator. Chmury i interfejsy API REST Pulsewaya mogą być używane do monitorowania aplikacji i różnych innych systemów. Pulseway ma również dostępny interfejs API.

cennik Pulseway korzysta z modelu wyceny subskrypcji, a plany zaczynają się od 16,00 USD rocznie. Dostępna jest bezpłatna 30-dniowa wersja próbna (karta kredytowa nie jest wymagana). Plan Pulseway SaaS Professional kosztuje 1,34 USD za system miesięcznie (rozliczany rocznie) dla co najmniej trzech monitorowanych systemów, podczas gdy plan Pulseway SaaS Enterprise kosztuje 1,74 USD za system miesięcznie (rozliczany miesięcznie) dla ponad 50 systemów. Pulseway można wdrożyć na dwa sposoby: SaaS i na miejscu. Jeśli chcesz hostować Pulseway na własnych serwerach, Enterprise obsługuje co najmniej 100 systemów po 1,20 USD za system miesięcznie. Istnieje również plan Enterprise Plus, który obejmuje co najmniej 1000 systemów na instancję serwera, kosztuje 1,04 USD za system miesięcznie.

Dolna linia Pulseway to świetny sposób na obserwowanie monitorowanych systemów z daleka. Jest to solidna profesjonalna platforma informatyczna, która pozwala zdalnie monitorować, kontrolować i zarządzać zasobami IT ze smartfona lub tabletu bez dodatkowej aplikacji do zdalnego sterowania lub protokołu łączności. Pulseway wspiera współdzielenie zarządzania systemem między zespołami, a także może zapewnić dostęp tylko do odczytu dla klientów, którzy chcą monitorować postępy. Dzięki niestandardowym alertom i powiadomieniom oraz statusom w czasie rzeczywistym możesz zobaczyć, dlaczego firmy w ponad 100 krajach korzystają z Pulseway, jeśli chodzi o profesjonalne zarządzanie IT. Pulseway może monitorować wszystkie typy systemów: Windows, Mac, Linux, Active Directory, Exchange, Hyper-V, VMware, SQL Server, Windows Server Backup, ESET Remote Administrator, XenServer, StorageCraft ShadowProtect, IIS, .NET i aplikacje Java, Usługi SCOM, Amazon i Azure oraz urządzenia z obsługą SNMP.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Pulseway, dla Web Apps
Wymagania:
 • Firefox,
 • Opera,
 • Chrome,
 • Internet Explorer
Język:
Polish
Dostępne języki:
 • Polish,
 • English,
 • German,
 • Spanish,
 • French,
 • Italian,
 • Japanese,
 • Chinese
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Saturday, January 1st 2000
Autor
Pulseway

https://www.pulseway.com

Pulseway

Pulseway(Darmowa)

Ocena użytkownika10

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji Pulseway. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Reklama

Reklama