Reklama

FeedbacQ

Wiinnova Software Labs Pvt Ltd.(Darmowa)

Ocena użytkownika4

Reklama

FeedbacQ to zaawansowane rozwiązanie opinii klientów dla firm. Gromadzi opinie klientów, uczy wzorców i prognozuje trendy, aby zapewnić głęboki wgląd w zadowolenie klientów. Te spostrzeżenia są niezwykle cenne w podejmowaniu strategicznych decyzji biznesowych w celu poprawy jakości obsługi klienta i utrzymania wysokiego poziomu zadowolenia klientów z Twojej firmy, produktów i marki.

FeedbacQ jest idealny dla wielu firm z wielu branż, w tym hoteli, restauracji, punktów sprzedaży detalicznej, banków i lotnisk. Korzystają z niego właściciele i operatorzy z różnych sektorów, którzy chcą zwiększyć sprzedaż i zwiększyć rozwój firmy. FeedbacQ ma wiele przydatnych funkcji, w tym obsługę wielu urządzeń i języków, głęboką analitykę, oferty wyświetlania i specjalne promocje oraz obsługę trybu kiosku.

Reklama

Prawdziwe opinie klientów Przyjazna dla użytkownika zaawansowana platforma internetowa FeedbacQ umożliwia szybkie tworzenie prostych i wydajnych ankiet przy użyciu jednego z dostarczonych szablonów lub wybieranie w pełni konfigurowalnego brandingu w celu dopasowania do Twojego stylu biznesu. Zbieraj opinie klientów za pomocą tabletu lub telefonu za pomocą aplikacji na Androida i iOS, nawet offline. Ponieważ FeedbacQ zbiera prawdziwe odpowiedzi od klientów, zapewnia naprawdę cenny wgląd w opinie klientów.

Łatwe raportowanie Dzięki FeedbacQ zrozumienie opinii klientów jest łatwiejsze. Szczegółowe raporty analityczne dotyczące opinii klientów można przeglądać za pomocą przyjaznego pulpitu nawigacyjnego. Prosty układ ułatwia zrozumienie opinii klientów i identyfikuje kluczowe obszary wymagające poprawy. Możesz także po prostu kliknąć, aby pobrać raport programu Excel.

Deep Insights FeedbacQ dogłębnie analizuje opinie klientów, aby zidentyfikować wzorce i trendy, aby dać ci jasny obraz tego, co myślą i chcą Twoi klienci. Te głębokie spostrzeżenia dostarczają cennej, praktycznej inteligencji, z której firmy mogą korzystać, aby dokonywać cennych zmian i zwiększać zadowolenie klientów. Właściciele firm i operatorzy z wielu branż wykorzystują FeedbacQ, aby uzyskać ten wgląd w doświadczenia klientów, aby zwiększyć sprzedaż i zwiększyć rozwój firmy.

cennik FeedbacQ ma do wyboru jeden bezpłatny i dwa płatne abonamenty, bez opłat instalacyjnych i początkowych depozytów, dzięki czemu możesz od razu zacząć. Srebrny plan jest bezpłatny i umożliwia utworzenie 50 ankiet z 10 pytaniami i 100 odpowiedziami na ankietę. Złoty plan kosztuje 19 USD miesięcznie i pozwala tworzyć nieograniczoną liczbę ankiet z nieograniczoną liczbą pytań, zwiększa limit odpowiedzi do 1000 na ankietę i odblokowuje dodatkowe funkcje, w tym całodobową obsługę poczty e-mail i niestandardowe marki. Wreszcie, plan Platinum FeedbacQ kosztuje 39 USD miesięcznie, co podnosi limit odpowiedzi na ankiety i odblokowuje dostęp do wszystkich funkcji. Nie ma żadnych umów i możesz w dowolnym momencie przerwać. Wszystkie obecne funkcje i przyszłe aktualizacje są częścią standardowego pakietu Silver.

Dolna linia Ogólnie rzecz biorąc, FeedbacQ umożliwia szybkie i łatwe tworzenie spersonalizowanych, prostych i wydajnych ankiet oraz rozpowszechnianie ich wśród klientów i zbieranie opinii. Zapewnia głęboki wgląd w przejrzysty pulpit nawigacyjny, a algorytmy uczenia maszynowego uczą się wzorców na podstawie opinii klientów w celu przewidywania trendów i podejmowania strategicznych decyzji biznesowych.

W porównaniu do innych programów, FeedbacQ jest wysoko oceniany za użyteczność i doświadczenie klienta. Zapewnia praktyczny wgląd od opinii klientów, gdzie niektóre alternatywne opcje nie zapewniają tej funkcji. Niestety, plan cenowy Platinum jest stosunkowo drogi w porównaniu z innymi alternatywami oferującymi więcej funkcji za nieco niższą cenę. FeedbacQ oferuje jednak 30-dniową pełną wersję demonstracyjną, aby wypróbować wszystkie funkcje platynowe przed podjęciem decyzji o zakupie.

Chcesz poprawić satysfakcję klienta? Sprawdź 5 najlepszych rozwiązań CRM.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
FeedbacQ, dla Web Apps
Wymagania:
 • Firefox,
 • Chrome,
 • Opera,
 • Internet Explorer
Język:
Polish
Dostępne języki:
 • Polish,
 • English,
 • German,
 • Spanish,
 • French,
 • Italian,
 • Japanese,
 • Chinese
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Saturday, January 1st 2000
Autor
Wiinnova Software Labs Pvt Ltd.

https://www.feedbacq.co

FeedbacQ

Wiinnova Software Labs Pvt Ltd.(Darmowa)

Ocena użytkownika4

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji FeedbacQ. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Reklama