Reklama

Codenvy

Codenvy, Inc.(Darmowa)

Ocena użytkownika6

Reklama

Obszary robocze programistów Codenvy na żądanie są replikowalne, współpracują i są wolne od ograniczeń *. Te obszary robocze usprawniają przepływ pracy i automatyzują ładowanie programistów w celu nadbudowania zwinnego etosu. Wstępnie zbudowane środowiska obsługują prawie każdy język i stos, i można je uruchomić za zaporą ogniową. Może być podłączony do twoich systemów i projektów w celu usunięcia konserwacji konfiguracji z rozwoju. Codenvy można wdrożyć we własnym centrum danych lub dowolnej wybranej przez Ciebie usłudze w chmurze.

Bootstrapping programisty Deweloperzy spędzają średnio> 30% swojego czasu na zarządzaniu obszarami roboczymi. Organizacje z wysokim zużyciem, rotującymi kontrahentami i ograniczonymi systemami napotykają dodatkowe przeszkody. Codenvy zastępuje wiki i metody ręczne jednym adresem URL, co pozwala każdemu autoryzowanemu użytkownikowi uzyskać natychmiastowy dostęp do edycji / kompilacji / debugowania projektu oprogramowania bez konieczności instalowania jakiegokolwiek oprogramowania.

Zwinny rozwój Programiści zwykle otrzymują informacje zwrotne dopiero po scaleniu kodu. To niestety tworzy źle sprzężone zwrotne sprzężenia zwrotne, które marnują cykle i naruszają pierwotną filozofię zwinnego rozwoju. Obszary robocze Codenvy umożliwiają informacje zwrotne w czasie rzeczywistym, kierowane przez programistę, co skraca cykle programowania.

Zarządzanie obszarem roboczym Zwykle zdecentralizowanym obszarom roboczym brakuje kontroli bezpieczeństwa, łańcucha kodu śledzenia kontroli i thrashowych komputerów lokalnych. Korzystając z Codenvy, kod źródłowy nigdy nie jest pobierany na urządzenia użytkownika; cały dostęp jest śledzony, a wykonywanie obszarów roboczych odbywa się w elastycznym klastrze, który nie rzuca się ani nie blokuje pod obciążeniem.

Reklama

Kluczowe cechy Kluczowe cechy Codenvy obejmują możliwość programowania w dowolnym języku dla dowolnej platformy. Gwarantowana spójność między programistami i komputerami. Dzięki Codenvy możesz stworzyć prywatną chmurę za firewallem. Ma potężny edytor wyposażony w inteligencję i refaktoryzację. Możesz używać pulpitu IDE przez SSH z przenośnymi przestrzeniami roboczymi. Codenvy zapewnia pełną możliwość dostosowania środowiska, IDE i przepływu pracy. Możesz używać maszyn dokujących do uruchamiania dowolnego środowiska do kompilacji lub debugowania. Przepisy pozwalają definiować dowolne repliki środowiska i udostępniania. Możesz także administrować ograniczeniami dotyczącymi kodu, kluczy, wtyczek i zasobów.

Integracje Codenvy integruje się z następującymi aplikacjami i usługami: Microsoft Azure, JIRA Software, GitHub i Microsoft Visual Studio Online.

Obsługiwane urządzenia i platformy to Linux, Mac, Windows, oparty na sieci Web, Windows Phone, mobilna aplikacja internetowa. Ma również interfejs API dostępny do użytku.

cennik Codenvy wykorzystuje model wyceny subskrypcji oparty na otwartym kodzie źródłowym, freemium. Dostępny jest bezpłatny okres próbny (karta kredytowa nie jest wymagana). Wszystkie plany dotyczą poszczególnych użytkowników i zależą od skali instalacji. Codenvy zapewnia pakiety do pobrania, zarządzania hostingiem i rozwiązań chmurowych.

Dolna linia Korzystając z Codenvy, niektóre przedsiębiorstwa odnotowały ogromny (39%) wzrost czasu kodowania dla zespołów programistycznych. Korzystając z Codenvy, zespoły programistyczne mogą tworzyć płynniejsze i bardziej wydajne cykle sprzężenia zwrotnego. Codenvy może być stosowany zarówno przez małe i średnie firmy, organizacje non-profit i duże przedsiębiorstwa.

* Codenvy jest oparty na projekcie open source, Eclipse Che i obsługuje Java, JS, PHP, Python i Android.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Codenvy, dla Web Apps
Wymagania:
 • Firefox,
 • Opera,
 • Chrome,
 • Internet Explorer
Język:
Polish
Dostępne języki:
 • Polish,
 • English,
 • German,
 • Spanish,
 • French,
 • Italian,
 • Japanese,
 • Chinese
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Saturday, January 1st 2000
Autor
Codenvy, Inc.

https://www.codenvy.com

Codenvy

Codenvy, Inc.(Darmowa)

Ocena użytkownika6

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji Codenvy. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Reklama

Reklama