Reklama

Freshservice

Freshdesk Inc.(Darmowa)

Ocena użytkownika4

Reklama

Freshservice to solidny portal, który jest dobrym wyborem dla tych, którzy szukają szybkiego i łatwego rozwiązania help / service desk, bez obszernego dostosowywania, rozszerzania lub integracji z innymi systemami.

Funkcje help desk i service desk w Freshservice są proste i bardzo łatwe w obsłudze, przede wszystkim dlatego, że Freshservice świetnie izoluje wszystko, co wymaga dogłębnej konfiguracji na stronie Administrator. Stamtąd możesz skonfigurować przydatne funkcje, takie jak możliwość tworzenia odpowiedzi w puszce (które technicy wsparcia mogą wybrać, odpowiadając na najczęściej zadawane pytania). Istnieje również możliwość skonfigurowania narzędzia do grywalizacji, które będzie śledzić działania wsparcia technicznego i zapewniać nagrody.

Portal Freshservice jest zarówno prosty, jak i prosty. Wymienia dziewięć głównych opcji nawigacyjnych do wyboru. W prawym górnym rogu znajduje się przydatne pole wyszukiwania, które pozwala zagłębić się w całą zawartość, w tym bilety, problemy, zmiany, wydania, zasoby, umowy, rozwiązania i osoby żądające. Możesz także łatwo i szybko dodawać incydenty, problemy, zmiany lub wydania z pulpitu nawigacyjnego. Pulpit nawigacyjny podaje między innymi status biletów, ostatniej aktywności i przypisanych zadań. Jednym z aspektów pulpitu nawigacyjnego Freshservice jest fakt, że zajmuje najwyższą pozycję, ukrywając ustawienia i funkcje zarządzania na stronie administratora, gdzie są one ukryte przed przeciętną pomocą techniczną.

Reklama

Zarządzanie aktywami

Narzędzia do zarządzania aktywami Freshservice pozwalają administratorom śledzić aktywa wszystkich firm. Przechowywanie szczegółowych informacji o lokalizacji i stanie każdego zasobu ułatwia administratorom ich dystrybucję w razie potrzeby.

Aktywa są śledzone za pośrednictwem bazy danych zarządzania konfiguracją (CMDB). Jak można się było spodziewać, poruszanie się po stronie CMDB jest łatwe. Istnieje kilka opcji do wyboru, w tym eksport, import (pliki .CSV) i dodawanie nowych. Jeśli nie chcesz ręcznie wprowadzać danych podczas dodawania nowego zasobu, Freshservice ma naprawdę przydatne narzędzie Discovery Probe, które automatycznie aktualizuje nowo dodane zasoby i wypełnia formularze na podstawie wcześniej wprowadzonych danych dotyczących podobnych zasobów. Rozwiązanie organizuje również sprzęt, licencje na oprogramowanie, infrastrukturę sieciową i materiały eksploatacyjne w jednym miejscu.

Zarządzanie SLA Zarządzanie umową SLA jest kluczową funkcją każdego działu pomocy technicznej. Dzięki profesjonalnym narzędziom Freshservice możesz skrócić czas rozwiązywania problemów, ustawiając niestandardowe poziomy usług dla określonych użytkowników.

Funkcja zarządzania umową SLA jest fajnym aspektem Freshservice, ponieważ daje zespołom IT możliwość sortowania poziomów usług według źródła, produktu lub określonej grupy użytkowników. Może to być bardzo przydatne, ponieważ mogą zapewnić, że problemy użytkowników priorytetowych zostaną rozwiązane szybko i we właściwym czasie.

Gamifikacja Naprawdę fajne funkcje, o których warto wspomnieć, to narzędzie do grywalizacji Freshservice. Dzięki zintegrowanej mechanice gry przywódcy zespołów i menedżerowie mogą motywować wszystkich członków swojego zespołu. Dzięki temu narzędziu bilet wsparcia staje się odskocznią, aby awansować w rankingu. Freshservice Arcade zamienia normalne zadania w misje gry. Możesz tworzyć Questy, aby upewnić się, że bilety o najwyższym priorytecie zostaną wykonane szybko. System nagradza agentów wyborem odznak dla najlepszych wykonawców. odznaki te są następnie wyświetlane na profilach pomocy technicznej.

Aplikacja mobilna Aplikacja mobilna biurka serwisowego Freshservice oznacza, że pracę można podjąć z dowolnego miejsca. Agenci mogą zarządzać biletami, rozwiązywać problemy, śledzić zasoby, świadczyć usługi i zmieniać żądania ze swoich urządzeń mobilnych. Aplikacja mobilna Desk Service Freshservice jest doskonałym narzędziem, ponieważ może być używana przez wszystkich: użytkowników, agentów, techników i menedżerów. Klienci mogą uzyskać dostęp do narzędzi samoobsługowych za pomocą karty Rozwiązania, agenci mogą obsługiwać zgłoszenia priorytetowe z dowolnego miejsca, a menedżerowie mogą używać ich do przypisywania zadań i śledzenia obciążeń zespołu.

cennik Freshservice zapewnia część Freemium, model subskrypcji z dostępną bezpłatną wersją próbną (nie wymaga karty kredytowej). Freshservice ma cztery poziomy planów cenowych, zaczynając od bezpłatnego planu o nazwie Sprout dla firm z maksymalnie trzema agentami i do 100 aktywów. Plan nieruchomości wynosi 79 USD na agenta, miesięcznie, rozliczane co roku. W przypadku planów Blossom, Garden i Estate masz również możliwość zakupu dodatkowych aktywów po 20 centów / zasób / miesiąc.

Dolna linia Freshservice jest prostym, zarządzanym punktem serwisowym oferującym usprawniony i intuicyjny interfejs internetowy, który stanowi odpowiednik ITIL dla Freshdesk. Ma dobrą sekcję pomocy online, w tym samouczki i filmy, które pomogą Ci zacząć i działać. Dzięki zautomatyzowanym zadaniom IT, sprzedaży biletów i możliwościom zarządzania aktywami Freshservice jest doskonałym wyborem dla małych i średnich firm.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Freshservice, dla Web Apps
Wymagania:
 • Internet Explorer,
 • Opera,
 • Firefox,
 • Chrome
Język:
Polish
Dostępne języki:
 • Polish,
 • English,
 • German,
 • Spanish,
 • French,
 • Italian,
 • Japanese,
 • Chinese
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Saturday, January 1st 2000
Autor
Freshdesk Inc.

https://www.freshservice.com

Freshservice

Freshdesk Inc.(Darmowa)

Ocena użytkownika4

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji Freshservice. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Reklama