Reklama

PCRecruiter

Main Sequence Technology, Inc.(Darmowa)

Ocena użytkownika4

Reklama

PCRecruiter to jedno z najpopularniejszych obecnie dostępnych na rynku rozwiązań do pozyskiwania i śledzenia kandydatów. Usługa zapewnia użytkownikom solidny zestaw narzędzi do śledzenia kandydatów, w tym konfigurowalne potoki procesu rozmowy kwalifikacyjnej, zintegrowany klient poczty e-mail, wbudowane publikowanie ofert pracy, a także innowacyjną wbudowaną opcję Microsoft Outlook ™, śledzenie i planowanie aktywności, niestandardowe raportowanie, formularz litery i funkcje wyszukiwania klasy korporacyjnej.

Tam, gdzie PCRecruiter wchodzi w swoje ręce, zarządzanie całym kontaktem i przepływem kandydatów jest zarządzany za pośrednictwem centralnego centrum. Umożliwia to personelowi HR dostęp do wszystkiego, czego potrzebują; od składania zapotrzebowań, po oceny kandydatów i ankiety.

Formularze niestandardowe PCRecruiter ma duży wybór formularzy i list, które można łatwo przeszukiwać, i które można wyszukiwać. Wszystkie formularze obsługują wyszukiwanie boolowskie, aby pomóc zlokalizować słowa kluczowe w dowolnych dokumentach. Niezależnie od tego, czy zostanie to wznowione, aplikacje, opisy stanowisk lub profile kandydatów.

Reklama

Integracje Świetną funkcją PCRecruiter jest płynna integracja z Microsoft Outlook. Jest to oszczędność czasu, ponieważ umożliwia dostęp do istniejących kontaktów, wiadomości e-mail i harmonogramów. Oprogramowanie może również publikować posty na różnych stronach z ofertami pracy, w tym Monster i CareerBuilder.

cennik PCRecruiter obsługuje licencjonowany model wyceny subskrypcji, którego plany zaczynają się od 85,00 USD miesięcznie na hosting ASP. Plany są oparte na liczbie użytkowników, opcjach produktu i indywidualnych wymaganiach dotyczących wsparcia. Jeśli wymagana jest licencja na samodzielną instalację, wyceny są dostępne bezpośrednio w PCRecruiter.

Dolna linia PCRecruiter to wysoce konfigurowalny zestaw narzędzi, z którego mogą korzystać organizacje każdej wielkości, od 1 użytkownika do 1000 użytkowników. Dzięki zaawansowanym wskaźnikom administracyjnym i marketingowym, w tym masowym wysyłaniu e-maili, wznawianemu analizie i śledzeniu różnorodności, nic dziwnego, że PCRecruiter jest idealnym rozwiązaniem rekrutacyjnym dla każdej branży.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
PCRecruiter, dla Web Apps
Wymagania:
 • Firefox,
 • Opera,
 • Chrome,
 • Internet Explorer
Język:
Polish
Dostępne języki:
 • Polish,
 • English,
 • German,
 • Spanish,
 • French,
 • Italian,
 • Japanese,
 • Chinese
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Saturday, January 1st 2000
Autor
Main Sequence Technology, Inc.

https://www.pcrecruiter.net

PCRecruiter

Main Sequence Technology, Inc.(Darmowa)

Ocena użytkownika4

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji PCRecruiter. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Reklama

Reklama