Reklama

bpm'online

bpm’online(Darmowa)

Ocena użytkownika4

Reklama

Bpm'online to inteligentne rozwiązanie do zarządzania procesami biznesowymi. Obejmuje wszystkie aspekty zarządzania relacjami z klientem, od kontaktu z potencjalnym klientem i początkowego kontaktu po usługi posprzedażne i zarządzanie kontem. Platforma w chmurze została zaprojektowana w celu połączenia i prowadzenia marketingu, sprzedaży i usług z jednej platformy.

Ma intuicyjny interfejs, który jest łatwy w obsłudze dzięki stylowi społecznościowemu. Platforma działa dobrze na szerokiej gamie platform i urządzeń, zapewniając wszystkim użytkownikom takie same, wygodne doświadczenia. Bpm'online łączy rozszerzoną funkcjonalność CRM z możliwościami BPM. Usługa jest skonfigurowana jako pakiet obejmujący trzy produkty na jednej platformie. Dotyczy to marketingu bpm'online, sprzedaży bpm'online i usługi bpm'online.

Reklama

Kluczowe funkcje Bpm'online obejmują widoki klientów 360 °, zarządzanie potencjalnymi klientami, zarządzanie projektami, zarządzanie procesami biznesowymi, zarządzanie szansami, komunikację wielokanałową, zamówienia i faktury oraz sprzedaż mobilną.

Zarządzanie kampanią Kluczową cechą bpm'online jest możliwość tworzenia dynamicznych kampanii wielokanałowych. Oprogramowanie jest bardzo elastyczne, pozwalając na łańcuchy komunikacyjne, które mają określone warunki przejścia między etapami i procesami monitorowania. możesz także ustawić kryteria udanych konwersji i mieć narzędzia do modyfikowania przebiegu kampanii w czasie rzeczywistym.

Zarządzanie kampanią za pomocą bpm'online pozwala utrzymywać stały dialog z potencjalnymi klientami. Oprogramowanie obsługuje wiele rodzajów kampanii marketingowych, w tym kampanie uruchamiające i kampanie jednorazowe.

Zarządzanie sprzedażą w terenie Dzięki bpm'online, menedżerowie mają przejrzystą platformę przeglądania, aby tworzyć zaplanowane wizyty dla każdego przedstawiciela handlowego. Użytkownicy mogą przeglądać lokalizacje na mapach, monitorować rzeczywiste wizyty za pomocą geotagów i mieć dane w celu poprawy wydajności działów.

Dla poszczególnych przedstawicieli, którzy pracują w terenie, można tworzyć szczegółowe, dostosowane reguły, w oparciu o ich rolę w organizacji. wielką cechą bpm'online jest to, że może „sugerować” podjęcie odpowiednich działań na każdym etapie interakcji z klientem. Może zachęcać przedstawicieli do odprawy, demonstrowania produktów lub składania zamówień.

Integracje Bpm'online wykorzystuje architekturę trójwarstwową, która zapewnia wysoce skalowalne i konfigurowalne aplikacje. Korzysta z otwartego interfejsu API, który pozwala na integrację z prawie dowolną aplikacją lub usługą innej firmy, przy użyciu usług internetowych SOAP lub RESTfull, wraz z protokołem OData opartym na REST. Bpm'online wykorzystuje również technologię AJAX / AJAJ.

Bpm'online bezproblemowo integruje się z aplikacjami i usługami takimi jak Google (Gmail, Kontakty, Kalendarz), MS Exchange oraz Mailchimp / Mandrill. Dobrze integruje się również z Facebookiem i Twitterem.

cennik Bpm'online korzysta z modelu wyceny subskrypcji typu open source z licencją jednorazową. Dostępna jest również bezpłatna wersja próbna (karta kredytowa nie jest wymagana). Bpm'online oferuje wiele różnych planów i cen. Pozwala to wybrać plan, który najlepiej pasuje do twojego modelu biznesowego. Wszystkie licencje bpm'online obejmują podstawowy plan wsparcia, konserwację produktu i bezpłatne aktualizacje. Ceny bpm'online zaczynają się od 25 USD za użytkownika miesięcznie. W zależności od wielkości firmy, liczby użytkowników i potrzeb klientów, w razie potrzeby można dodać więcej funkcji.

Dolna linia Podsumowując, Bpm'online to dobrze ustrukturyzowane, oparte na procesach rozwiązanie CRM, które z powodzeniem łączy rozszerzoną funkcjonalność CRM z możliwościami BPM. Posiada różnorodną dostępną integrację i używa otwartego interfejsu API, który można dostosować do konkretnych potrzeb organizacji.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
bpm'online, dla Web Apps
Wymagania:
 • Firefox,
 • Chrome,
 • Opera,
 • Internet Explorer
Język:
Polish
Dostępne języki:
 • Polish,
 • English,
 • German,
 • Spanish,
 • French,
 • Italian,
 • Japanese,
 • Chinese
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Saturday, January 1st 2000
Autor
bpm’online

https://www.bpmonline.com

bpm'online

bpm’online(Darmowa)

Ocena użytkownika4

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji bpm'online. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Reklama