Reklama

Zoho Support

ZOHO Corp.(Darmowa)

Ocena użytkownika9

Reklama

Zoho Support to skalowalne rozwiązanie pomocy technicznej dla firm różnej wielkości. Korzystając z pomocy Zoho, firmy są w stanie tworzyć bogate w funkcje centra informacyjne, które obejmują zarządzanie biletami, automatyzację i narzędzia do raportowania. Firmy mogą komunikować się ze swoimi klientami za pośrednictwem wielu kanałów, w tym różnych rozwiązań w mediach społecznościowych i poczty e-mail. Dzięki niezawodnym automatyzacjom przepływu pracy i narzędziom do zarządzania żądaniami, działy pomocy technicznej są w stanie zarządzać i utrzymywać duże natężenie ruchu.

Wsparcie mobilne Naprawdę przydatną funkcją Zoho Support jest zdolność agentów do odbierania zgłoszeń z dowolnego miejsca za pomocą Zoho Support na iOS i Androida. Z poziomu aplikacji użytkownicy mogą wyświetlać kanał, który wyświetla najnowsze aktualizacje w biletach. Mogą również śledzić określone bilety, kontakty lub konta. Jeśli wystąpią jakiekolwiek zmiany, będą automatycznie wyświetlane w kanale w czasie rzeczywistym. Czasy reakcji mogą mieć kluczowe znaczenie w kontaktach z klientami, dlatego aplikacja mobilna Zoho Support dobrze wykorzystuje powiadomienia push, zapewniając agentom szybkie czasy reakcji na bilety.

Obsługa zgłoszeń wielokanałowych Możliwość gromadzenia zgłoszeń do obsługi klienta z wielu kanałów to doskonały sposób na budowanie satysfakcji klienta. Na tej platformie obsługiwana jest obsługa poczty e-mail, telefonu, mediów społecznościowych, czatu, samoobsługowego centrum pomocy, forów i formularzy internetowych. Wsparcie Zoho można skonfigurować, aby menedżerowie mogli konfigurować i utrzymywać umowy dotyczące poziomu usług (SLA). Bilety są tworzone z terminem i godziną na podstawie wstępnie określonej umowy SLA. Oprogramowanie może automatycznie ostrzegać użytkowników, a nawet ponownie przypisywać bilet do innego agenta.

Reklama

Automatyzacje Automatyzacja to świetny sposób na zwiększenie wydajności. Wykorzystując działania i makra oparte na czasie, agenci są w stanie zmaksymalizować czas spędzony na działaniach. Wsparcie Zoho sprawia, że wdrożenie elastycznych reguł automatyzacji jest łatwą sprawą. W ten sposób klienci mogą być na bieżąco informowani o zmianach w swoich biletach, a wszelkie nieaktywne bilety można zamknąć bez marnowania czasu i zasobów.

cennik Zoho Support korzysta z darmowego modelu wyceny subskrypcji z dostępną bezpłatną 15-dniową wersją próbną. Bezpłatny plan obejmuje sprzedaż biletów e-mail, bazę wiedzy, fora społeczności, formularz kontaktowy w Internecie, domyślne odpowiedzi w puszce. Jest to przydatne dla małych firm, jednak jeśli potrzebujesz integracji z Zoho CRM, musisz przejść do jednego z płatnych planów. Abonament Professional kosztuje 12 USD za agenta miesięcznie. W tym celu otrzymujesz wszystko w ramach abonamentu bezpłatnego, a także przepływy pracy, śledzenie czasu, monitorowanie mediów społecznościowych, niestandardowe raporty i pulpity nawigacyjne, niestandardowe odpowiedzi w puszkach i integrację telefoniczną. Z tym planem dostępne są również integracje Zoho i wersje mobilne. Wreszcie abonament Enterprise kosztuje 25 USD na agenta miesięcznie. Na tym poziomie otrzymujesz wszystko, co jest dostępne w tańszych planach, a także zaplanowane raporty, integrację z wieloma numerami telefonów, więcej przepływów pracy i wbudowany czat na żywo.

Dolna linia Zoho Support to dobre rozwiązanie, które zapewnia firmom jasny, jednolity obraz wymagań klientów. Dzięki wielokanałowemu zarządzaniu biletami i niestandardowym narzędziom raportowania w połączeniu z integracją Zoho CRM, Zoho Support to solidne rozwiązanie do obsługi klienta, które najlepiej nadaje się dla małych i średnich firm, ale ponieważ jest skalowalne, może być używane przez większe organizacje.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Zoho Support, dla Web Apps
Wymagania:
 • Opera,
 • Chrome,
 • Internet Explorer,
 • Firefox
Język:
Polish
Dostępne języki:
 • Polish,
 • English,
 • German,
 • Spanish,
 • French,
 • Italian,
 • Japanese,
 • Chinese
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Saturday, January 1st 2000
Autor
ZOHO Corp.

https://www.zoho.com

Zoho Support

ZOHO Corp.(Darmowa)

Ocena użytkownika9

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji Zoho Support. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Reklama

Reklama