Reklama

Litmos LMS

CallidusCloud(Darmowa)

Ocena użytkownika4

Reklama

Litmos LMS to oparta na chmurze platforma edukacyjna zaprojektowana dla wszystkich. Zapewnia administratorom prosty i bezpośredni sposób tworzenia kursów online dla studentów na wszystkich poziomach umiejętności, w celu zwiększenia ich wiedzy i zrozumienia niemal nieskończonej liczby tematów.

Litmos LMS można skonfigurować we własnym zakresie bez pomocy programisty lub działu IT, ponieważ jest to hostowany system szkoleniowy. Dzięki Litmos LMS nauczyciele i trenerzy mogą konstruować kursy, przypisywać je do uczniów i śledzić wyniki za pomocą intuicyjnego interfejsu użytkownika. Ma konfigurowalne rozwiązania z białą etykietą dla organizacji zainteresowanych niestandardowym brandingiem, szablonami i raportowaniem.

Litmos LMS to świetne rozwiązanie do szkolenia administratorów w zakresie tworzenia, zarządzania i wdrażania profesjonalnych kursów online. Kursy te można opracować tak, aby zawierały różne pliki multimedialne, w tym pliki audio i wideo oraz treści Flash. Prezentacje PowerPoint i treści utworzone w dowolnym narzędziu autorskim zgodnym z SCORM mogą być również uwzględnione. Litmos LMS ma również wbudowany edytor oceny i ankiety, który mierzy wiedzę i dostarcza administratorom informacji zwrotnych na temat ich kursów.

Reklama

Kreator kursów Świetną cechą Litmos LMS jest możliwość szkolenia administratorów w zakresie tworzenia własnych kursów online przy użyciu konstruktora kursów Litmos LMS. Kreator kursów Litmos LMS został zaprojektowany z trzema głównymi typami kategorii: przesyłanie, tworzenie i przeglądanie. Jest wyposażony w narzędzia do tworzenia treści osadzonych, które obsługują wiele różnych formatów.

Kreator kursów jest dość prosty; w sekcji Prześlij możesz przesłać własne treści, w tym SCORM, oraz pliki audio i wideo, które planujesz dołączyć do kursu. W sekcji Utwórz możesz wygenerować zawartość sformatowaną w LMS Litmos, w tym ILT, oceny i ankiety. W sekcji Przeglądarka możesz zlokalizować i skopiować zawartość ze swojego konta na nowe kursy.

Biblioteka kursów Biblioteki kursów to świetny sposób, aby dać uczącym się możliwość przeglądania, wyszukiwania i samodzielnego zapisywania się na kursy online. Uczniowie, którzy klikną bibliotekę kursów, mogą zobaczyć wszystkie kursy, do których mają dostęp, w tym kursy, które już ukończyli. Odtąd uczniowie mogą zapisać się na dodatkowe kursy online, którymi są zainteresowani.

Administratorzy szkoleń mogą w dowolnym momencie dodać nowe kursy do biblioteki kursów Twojej firmy. Aby dodać dowolny kurs do biblioteki kursów, po prostu kliknij kartę „Ustawienia” w obszarze „Kursy” na swoim koncie. Typowe przykłady kursów dodawanych do bibliotek firmowych obejmują prezentacje produktów, opcjonalne kursy rozwoju zawodowego i zaawansowane dane na tematy, które są objęte obowiązkowymi kursami online.

Raporty i pulpity nawigacyjne Narzędzia do raportowania to doskonała metoda, która daje administratorom szkoleń możliwość przeglądu wyników ich uczniów i uzyskania głębszego wglądu w to, jak programy szkoleniowe wpływają na rozwój pracowników. Litmos LMS daje również użytkownikom możliwość tworzenia raportów niestandardowych, oprócz tradycyjnych raportów, które mogą być dostarczane za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Dane w czasie rzeczywistym i postępy stażysty są dostępne na karcie Raporty. Dane raportowania można wyeksportować w formacie .PDF lub .CSV.

Integracje Litmos LMS obsługuje integracje z wieloma różnymi aplikacjami i usługami, w tym Box, Dropbox, Okta Identity Management, Shopify, Salesforce App Cloud i TribeHR.

cennik Litmos LMS korzysta z modelu wyceny subskrypcji, którego ceny zaczynają się od 299 USD miesięcznie na 100 użytkowników. Dla 500 użytkowników koszt wyniósłby 699 USD miesięcznie. Litmos LMS oferuje również ceny hurtowe i zniżki dla organizacji non-profit. Bezpłatna wersja próbna jest również dostępna dla nowych użytkowników, bez karty kredytowej.

Dolna linia Ogólnie rzecz biorąc, Litmos LMS to doskonały sposób dla firm na tworzenie kursów online dla uczniów. Ma kilka świetnych dodatkowych narzędzi danych, takich jak możliwość zbierania informacji zwrotnych od uczniów za pomocą ankiet i raportów. Możesz także przejrzeć wyniki uczniów i uzyskać wgląd w wpływ szkolenia na całą organizację. Litmos LMS ma również wbudowany system powiadomień dla przypomnień i wiadomości, a ponieważ jest on hostowany, nie potrzebujesz żadnej pomocy ze strony działu IT, aby go skonfigurować.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Litmos LMS, dla Web Apps
Wymagania:
 • Firefox,
 • Opera,
 • Chrome,
 • Internet Explorer
Język:
Polish
Dostępne języki:
 • Polish,
 • English,
 • German,
 • Spanish,
 • French,
 • Italian,
 • Japanese,
 • Chinese
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Saturday, January 1st 2000
Autor
CallidusCloud

https://www.calliduscloud.com

Litmos LMS

CallidusCloud(Darmowa)

Ocena użytkownika4

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji Litmos LMS. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Reklama

Reklama