Reklama

Zoho Docs

ZOHO Corp.(Darmowa)

Ocena użytkownika6

Reklama

Zoho Docs to kompleksowe rozwiązanie do zarządzania dokumentami, które można wykorzystać do tworzenia, współpracy, przechowywania i udostępniania różnych dokumentów. Dzięki obsłudze Zoho CRM, Zoho Projects i Zoho Mail Zoho Docs zapewnia wszechstronny i elastyczny sposób udostępniania plików oraz edytowania i śledzenia dokumentów.

Zoho Docs umożliwia nie tylko bezpieczne przechowywanie wszystkich plików w scentralizowanej lokalizacji, ale także stronę główną wszystkich dokumentów, arkuszy kalkulacyjnych, prezentacji, zdjęć, muzyki i filmów.

Zoho Docs działa jako narzędzie do współpracy online, w którym możesz udostępniać dokumenty i pliki członkom zespołu. Udostępnione pliki są łatwo dostępne i łatwo jest współpracować z kolegami z innych miejsc. Z Zoho Docs; możesz również podejmować liczne zadania z zapisanymi plikami, takie jak archiwizacja, dołączanie plików do wiadomości e-mail oraz importowanie / eksportowanie dokumentów itp.

Reklama

Udostępnianie i współpraca z dokumentami Udostępnianie plików w Zoho Docs jest bardzo podobne do Dysku Google. Tutaj możesz wprowadzić adresy e-mail i ustawić uprawnienia, wybierając plik i udostępniając go (dokumenty mają perma-linki do udostępniania poza Zoho Docs). Całe foldery, a także pojedyncze dokumenty mogą być udostępniane dowolnemu użytkownikowi; od pojedynczych użytkowników do wielu grup.

Naprawdę świetną bezpieczną funkcją jest udostępnianie dokumentu, ochrona hasłem, a także ustawianie daty ważności. Zapewnia to wszystkim użytkownikom, którzy mają dostęp, odmowę dostępu po jego wygaśnięciu.

Aplikacje mobilne Zoho Docs zapewnia również aplikację na Androida i iOS, aby umożliwić użytkownikom dostęp do telefonów komórkowych. Aplikacja ma pasujący interfejs, a użytkownicy mogą uzyskiwać dostęp, tworzyć i edytować pliki w taki sam sposób, jak za pomocą komputera stacjonarnego. Aplikacja umożliwia także przeglądanie wszystkich folderów, sortowanie ich według nazwy lub daty oraz wyszukiwanie plików.

cennik Zoho Docs korzysta z darmowego modelu wyceny subskrypcji z bezpłatną 15-dniową wersją próbną (nie wymaga karty kredytowej). Zoho Docs oferuje trzy plany do wyboru; Bezpłatny, standardowy i korporacyjny. Bezpłatny abonament pozwala mieć 25 użytkowników, z 5 GB darmowego na użytkownika. Abonament standardowy kosztuje 5 USD za użytkownika miesięcznie, z 50 GB miejsca na użytkownika. Wreszcie abonament Enterprise kosztuje 8 USD za użytkownika miesięcznie, przy 100 GB miejsca na użytkownika. Bezpłatny plan obejmuje nieograniczone udostępnianie plików i folderów, synchronizację pulpitu, narzędzia do edycji, zarządzanie użytkownikami i historię wersji. Standardowy plan dodaje zadania, dokumenty chronione hasłem i dostęp oparty na rolach. Plan Enterprise obejmuje wszystkie funkcje Standardu oraz możliwość wysyłania dokumentów bezpośrednio na konto Zoho, przywracania usuniętych dokumentów i przenoszenia własności plików.

Dolna linia Zoho Docs jest nastawiony na małe i średnie firmy, ale jest skalowalny i może zapewnić firmom dowolnej wielkości przystępne cenowo rozwiązanie dla potrzeb zarządzania dokumentami. Platforma dla nas jest bardzo łatwa w obsłudze i oferuje profesjonalny zestaw funkcji dla użytkowników biznesowych. Obejmują one udostępnianie i współpracę plików, zarządzanie projektami i przechowywanie dokumentów.

Rozpoczęcie jest stosunkowo łatwe, a krzywa uczenia się jest płytka. Dostępne są również filmy demonstracyjne i przewodniki uruchamiania, na wypadek, gdyby były potrzebne, a wsparcie jest także dostępne przez telefon i e-mail.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Zoho Docs, dla Web Apps
Wymagania:
 • Opera,
 • Chrome,
 • Internet Explorer,
 • Firefox
Język:
Polish
Dostępne języki:
 • Polish,
 • English,
 • German,
 • Spanish,
 • French,
 • Italian,
 • Japanese,
 • Chinese
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Saturday, January 1st 2000
Autor
ZOHO Corp.

https://www.zoho.com

Zoho Docs

ZOHO Corp.(Darmowa)

Ocena użytkownika6

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji Zoho Docs. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama

Reklama