Reklama

Zoho Invoice

ZOHO Corp.(Darmowa)

Ocena użytkownika7

Reklama

Faktura Zoho to jedno z najbardziej solidnych rozwiązań fakturowania dostępnych obecnie na rynku. Zapewnia zestaw funkcji za rozsądną cenę i ma doskonałą integrację z innymi rozwiązaniami Zoho, w tym naprawdę łatwą opcję aktualizacji dla Zoho Books, która zapewnia poziom skalowalności, którego nie ma w innych rozwiązaniach na rynku.

Fakturowanie Najważniejszą funkcją faktury Zoho jest możliwość tworzenia, zarządzania i śledzenia faktur. Z fakturą Zoho można przesłać je bezpośrednio do odbiorcy lub wydrukować w formie papierowej. Jeśli trzeba będzie utworzyć faktury za powtarzające się płatności, takie jak te używane przez usługi subskrypcyjne, można je również odpowiednio utworzyć. Po utworzeniu faktury można ją wysłać lub zapisać w razie potrzeby. Wszystkie faktury są automatycznie przechowywane i można je odzyskać w dowolnym momencie w celu dalszego wykorzystania lub powielenia.

Reklama

Śledzenie czasu i wydatki Świetną funkcją faktury Zoho jest sposób, w jaki zarówno menedżerowie, jak i pracownicy mogą tworzyć określone zadania związane z projektami. Każde zadanie może być odpowiednio śledzone i rozliczane według czasu. Każde zadanie można utworzyć i przypisać z komputera stacjonarnego lub urządzenia mobilnego. W ten sposób pracownik nie musi przerywać pracy nad projektem tylko dlatego, że nie ma go w biurze.

Faktura Zoho umożliwia także użytkownikom śledzenie wydatków i bezpośrednie dołączanie pokwitowań. Jest to świetna funkcja oszczędzania czasu, której nie należy przeoczyć, ponieważ może zapewnić łatwy zapis zwrotów.

Integracje Faktura Zoho integruje się z różnymi aplikacjami w celu ułatwienia księgowości i płatności. Aplikacja integruje się z bramkami płatności online, takimi jak Stripe, PayPal, PayPal Payflow Pro, Braintree, Authorize.Net i 2Checkout. Integracja z innymi aplikacjami Zoho, takimi jak Zoho CRM i Zoho Projects, jest, jak można się spodziewać, bezproblemowa.

cennik Faktura Zoho wykorzystuje model wyceny Freemium / subskrypcji z dostępną bezpłatną wersją próbną (karta kredytowa nie jest wymagana). Istnieją trzy plany wyboru z fakturą Zoho, wraz z bezpłatną opcją. Bezpłatny abonament obejmuje 25 klientów, 1 użytkownika i obsługę wielu walut. Opłata za abonament podstawowy wynosi 7 USD za 50 klientów, 1 użytkownika i obsługę wielu walut. Opłata za abonament standardowy wynosi 15 USD za 500 klientów, 3 użytkowników, nieograniczoną liczbę projektów, nieograniczoną liczbę faktur i szacunków. Opłata za abonament Professional wynosi 30 USD. Za tę cenę otrzymujesz nieograniczoną liczbę klientów, projektów, faktur, kosztorysów i użytkowników.

Dolna linia Faktura Zoho to solidne rozwiązanie do fakturowania kont. Dzięki Zoho Invoice możesz tworzyć, wysyłać i zarządzać profesjonalnymi fakturami. System umożliwia importowanie i pracę z istniejącymi listami kontaktów lub dodawanie nowych kontaktów. Za pomocą faktury Zoho można także wystawiać szacunki kosztów, które później można przekształcić w faktury. Portal klienta to także fajna funkcja, która pozwala klientom logować się, przeglądać oczekujące transakcje, a nawet dokonywać płatności. Faktura Zoho obsługuje wiele języków i różnych walut.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Zoho Invoice, dla Web Apps
Wymagania:
 • Firefox,
 • Chrome,
 • Opera,
 • Internet Explorer
Język:
Polish
Dostępne języki:
 • Polish,
 • English,
 • German,
 • Spanish,
 • French,
 • Italian,
 • Japanese,
 • Chinese
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Saturday, January 1st 2000
Autor
ZOHO Corp.

https://www.zoho.com

Zoho Invoice

ZOHO Corp.(Darmowa)

Ocena użytkownika7

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji Zoho Invoice. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Reklama