Reklama

Zoho Books

ZOHO Corp.(Darmowa)

Ocena użytkownika9

Reklama

Zoho Books to solidna, oparta na chmurze platforma księgowa, która zawiera liczne narzędzia, szablony i funkcje do wszystkich aspektów prowadzenia firmy, od tworzenia klientów i wysyłania faktur, aż po przyjmowanie płatności i śledzenie wydatków.

Zoho Books został zaprojektowany specjalnie z myślą o freelancerach i małych i średnich firmach. Jest to doskonały wybór dla tych, którzy potrzebują niedrogiego, konfigurowalnego rozwiązania do swoich potrzeb księgowych, bez uszczerbku dla funkcji i możliwości.

Reklama

Utwórz faktury Zautomatyzowane tworzenie faktur za pomocą łatwych w użyciu niestandardowych szablonów firmowych to świetna funkcja Zoho Books. Zmienne, takie jak rabaty podatkowe i procentowe, można zastosować do faktury, a także dane niestandardowe. Korzystając z Cenników, możesz wprowadzić aktualne informacje dotyczące aktualnych cen dla użytkowników wewnętrznych i zewnętrznych. Po sfinalizowaniu faktur można je wysłać pocztą elektroniczną lub wydrukować w celu wysyłki.

Integracje Integracja aplikacji Zoho Books z zewnętrznymi bramkami płatniczymi, takimi jak Stripe, PayPal, PayPal Payflow Pro, Braintree, Authorize.net i 2 Checkout, są znakomite i działają bezproblemowo, podobnie jak natywne aplikacje Zoho, takie jak Zoho CRM, Zoho Sheet i Zoho Projects .

Inwentarz Moduł magazynowy Zoho Books obejmuje faktury, księgi cen, produkty, oferty, zamówienia sprzedaży, dostawców i zamówienia zakupu. Możliwość wprowadzania i śledzenia zamówień zakupu i zamówień sprzedaży jest tak prosta, jak wypełnianie pól danymi. Powiązane konta zostaną następnie odpowiednio zaktualizowane.

cennik Zoho Books korzysta z modelu wyceny subskrypcji, z bezpłatną 14-dniową wersją próbną (bez karty kredytowej). Usługa dostępna jest w 3 planach: Basic, Standard i Professional. Opłata za abonament podstawowy wynosi 9 USD za organizację miesięcznie, a za to otrzymasz takie funkcje, jak faktury, wydatki, śledzenie czasu, bankowość, 50 kontaktów, 1 konto użytkownika i 1 konto, wiele walut i 5 reguł przepływu pracy. Następny jest abonament standardowy, który kosztuje 19 USD na organizację miesięcznie. Otrzymasz za to plan podstawowy plus rachunki, kredyty dostawcy, powtarzające się transakcje, 500 kontaktów, 2 użytkowników i 1 konto, niestandardowe role i 10 reguł na moduł. Opłata za abonament profesjonalny wynosi 29 USD na organizację miesięcznie. Jest wyposażony we wszystkie funkcje planu standardowego, a także zamówienia zakupu, zamówienia sprzedaży, zapasy, nieograniczoną liczbę kontaktów i nieograniczoną liczbę użytkowników. Dzięki temu planowi masz również bezpłatny dostęp do Zoho Inventory Basic Edition.

Dolna linia Zoho Books najlepiej nadaje się dla Freelancerów i małych i średnich firm. Ma kilka naprawdę fajnych funkcji, takich jak możliwość tworzenia i wysyłania faktur z możliwością śledzenia. Możesz także śledzić status rachunków, tworzyć prognozy dotyczące nowej pracy oraz śledzić wydatki i dołączać rachunki. Ogólnie rzecz biorąc, Zoho Books to solidna platforma do pracy. Ma kilka przydatnych narzędzi, dobrą automatyzację zadań i możesz uzyskać większą funkcjonalność dzięki kilku zintegrowanym aplikacjom.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Zoho Books, dla Web Apps
Wymagania:
 • Internet Explorer,
 • Firefox,
 • Chrome,
 • Opera
Język:
Polish
Dostępne języki:
 • Polish,
 • English,
 • German,
 • Spanish,
 • French,
 • Italian,
 • Japanese,
 • Chinese
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Saturday, January 1st 2000
Autor
ZOHO Corp.

https://www.zoho.com

Zoho Books

ZOHO Corp.(Darmowa)

Ocena użytkownika9

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji Zoho Books. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Reklama