Reklama

AirXoniX dla Windows

1.45

Axysoft(Wersja testowa)

Ocena użytkownika8

Fajna gra - AirXoniX!

AirXoniX to remake znanej gry Xonix. W starej wersji sterowałeś obiektem, który poruszał się po ekranie, na którym latało wiele kul-potworów. Celem było zniszczenie piłek jak najdalej od niewidzialnych zewnętrznych granic pola gry. Ta gra miała unikalny schemat sterowania, który utrzymywał wyzwania przy życiu nawet po wielu dniach intensywnej gry.

W AirXoniX masz do wyboru starą rozgrywkę lub pełną wersję 3D, która naprawdę ożywia akcję. Możesz teraz robić, co chcesz, podczas gdy piłka leci w powietrzu i niszczy wszystko na swojej drodze. W razie potrzeby możesz zwolnić tempo lub zwiększyć prędkość kulek powietrznych, aby faktycznie zniszczyć piłkę, zanim osiągnie z góry określone cele. Efekty specjalne dostępne w tej wersji są bardzo imponujące, nadając zupełnie nowy wygląd temu, co mogłoby być zwykłą grą.

Nowa wersja legendarnej gry zręcznościowej Xonix ma oszałamiające efekty specjalne wzmocnione efektami dźwiękowymi 3D, które nadają całości zupełnie nowy charakter. Wszystkie wersje AirXoniX zawierają szereg osiągnięć w grach, zapewniając graczom więcej wyzwań i przyjemności. Wersja online ma specjalną bibliotekę muzyki w tle, która towarzyszy grze, co nadaje jej również bardziej realistyczny charakter.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
AirXoniX, 1.45 dla Windows
Wymagania:
  • Windows 10
Język:
Angielski
Licencja:
Wersja testowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
Axysoft

http://www.axysoft.com/axysnake/index.htm

SHA-1:
fe5374cb28539669f748e6d58f7c1dfbf99a3696
Filename:
AirXonix.exe

AirXoniX dla PC

1.45

Axysoft(Wersja testowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 1.45 AirXoniX. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Reklama