Reklama

Aiseesoft Video Downloader dla Windows

7.1.22

Aiseesoft Studio(Wersja testowa)

Ocena użytkownika7

Darmowy i szybki downloader (więcej informacji)

Reklama

Aiseesoft Video Downloader to solidna aplikacja do pobierania wideo na platformę Mac, która pozwala pobierać filmy online z głównych serwisów streamingowych, takich jak YouTube, Vimeo, Facebook i TED, aby cieszyć się nimi offline na komputerze.

Aplikacja ma szereg konfigurowalnych opcji, które pozwalają zapisywać pliki wideo online w wielu popularnych formatach, w tym MP4, WMV, AVI, MOV, FLV, MPEG, MP3, WAV, AAC itp.

Dzięki Aiseesoft Video Downloader możesz pobierać nośniki HD / SD, w tym HD MP4, HD AVI itp., A także wideo 4K. Możesz skonfigurować różne opcje, w tym możliwość wyboru konwersji wsadowej i zmienić format wyjściowy na coś bardziej dostosowanego do twoich potrzeb, w tym MP4, MOV, AVI i WMV.

Reklama

Przydatną funkcją aplikacji jest funkcja „automatycznego wklejania adresu URL wideo”. Jest to przydatne, gdy szukasz tego, co chcesz pobrać w przeglądarce internetowej, a pole wyszukiwania w aplikacji jest wypełniane automatycznie. Następnie kliknij przycisk „Analizuj”, aby uzyskać informacje o filmie, a następnie kliknij przycisk „OK”, aby rozpocząć proces pobierania.

Aiseesoft Video Downloader pozwala konwertować pobrane lub lokalne pliki wideo do formatu, który można odtwarzać na wybranych urządzeniach z systemem iOS, takich jak iPhone SE, iPhone 6 / 6s Plus, iPhone 6 / 6s / 5 / 5s / 5c / 4s / 3GS, iPad Pro / Air i iPod touch. Obsługuje również szeroką gamę formatów wyjściowych obsługiwanych przez popularne oprogramowanie do odtwarzania multimediów, na przykład VLC Player. Ponadto aplikacja ma również możliwość konwertowania filmów do formatu MP3, WMA, WAV.

Ogólnie rzecz biorąc, Aiseesoft Video Downloader to świetna mała aplikacja, która ma duży wybór konfigurowalnych opcji do zabawy. Interfejs jest łatwy w nawigacji, a funkcja automatycznego wypełniania zapisuje kilka sekund kopiowania i wklejania za każdym razem, gdy znajdziesz film, który chcesz pobrać.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Aiseesoft Video Downloader, 7.1.22 dla Windows
Wymagania:
  • Windows 8,
  • Windows 10,
  • Windows 7,
  • Windows 8.1
Język:
English
Dostępne języki:
  • English,
  • German,
  • French,
  • Japanese
Licencja:
Wersja testowa
Dodano datę:
Monday, January 10th 2022
Autor
Aiseesoft Studio

https://www.aiseesoft.com

Aiseesoft Video Downloader dla PC

7.1.22

Aiseesoft Studio(Wersja testowa)

Ocena użytkownika7

Darmowy i szybki downloader (więcej informacji)

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 7.1.22 Aiseesoft Video Downloader. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama