Reklama

MathType dla Windows

7.4.10.53

wiris-maths-for-more(Wersja testowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

Kreator i edytor równań

MathType to edukacyjny program komputerowy opracowany przez Design Science. Edytor graficzny służy wyłącznie do tworzenia równań matematycznych w pełnym graficznym środowisku To, co widzisz, jest tym, co otrzymujesz lub w środowisku WYSIWYG. Oznacza to, że możesz bezpośrednio wprowadzać różne języki znaczników matematycznych, takie jak TeX, LaTeX i MathML. Jest również zintegrowany z innym oprogramowaniem biurowym i biurowym, takim jak Microsoft Word, Microsoft Powerpoint i Apple Pages. Współpracując z tymi aplikacjami komputerowymi, możesz szybko dodawać równania i formuły do swoich dokumentów. MathType dla systemu Windows jest zgodny z systemem Windows 7 lub nowszym oraz Microsoft Office 2007 lub nowszym. 

Możliwości 

Celem MathType jest pomoc użytkownikom w formatowaniu równań matematycznych. Niezależnie od tego, czy treść pojawi się w podręcznikach, czy wzorach technicznych, program posiada rozbudowany zestaw narzędzi, które mogą pomóc w tworzeniu równań spełniających standardy publikacji. Możesz określić, które równania zostały utworzone w MathType, a także współpracować z innymi autorami i personelem postprodukcyjnym za pomocą platformy. 

Pozwala również użytkownikom na wydajną pracę, ponieważ automatycznie dostosowuje się do międzynarodowych konwencji składu matematycznego . Pomaga to utrzymać spójność i jakość Twojej pracy. Dostęp do narzędzi można uzyskać z różnych zintegrowanych platform. Jego najbardziej godną uwagi funkcją jest edytowanie formuł utworzonych w Microsoft Equation 3.0 i edytorze równań Microsoft OMML. Jeśli używasz MathType z MS Word, znajdziesz wstążkę MathType w edytorze tekstu.

Reklama

Jego możliwości obejmują wstawianie równań wbudowanych i wyświetlania, konwertowanie i formatowanie wszystkich równań w dokumencie Word, zawiera odniesienia do równań numerowanych i wpisz LaTeX bezpośrednio w dokumencie programu Word. MathType rozpoznaje co najmniej 800 programów, aplikacji internetowych i stron internetowych, oprócz oprogramowania do kreślenia i systemów algebry komputerowej. Oznacza to, że może zintegrować się z dowolnym programem wymagającym edytora równań. 

Opcje dostosowywania 

Głównym atutem MathType jest to, że oferuje układ WYSIWYG, umożliwiający użytkownikom natychmiast rozpocząć korzystanie z programu za pomocą narzędzi dostępnych w paskach narzędzi. Po zapoznaniu się z programem możesz dostosować go do swoich potrzeb. Skróty, style i translatory wyjściowe można dostosować do własnych preferencji formatowania, takich jak wyrównanie, style czcionek, rozmiary, odstępy i inne opcje dostosowywania pochodzące ze zintegrowanych programów. Formuły, których używasz najczęściej, można umieścić na pasku narzędzi. 

Zamiast wpisywać formułę wielokrotnie, możesz wybrać ją z paska narzędzi. Szeroki wybór czcionek i innych stylów formatowania ma pomóc w dopasowaniu wyglądu równania do reszty dokumentu. Może być również używany do wyróżnienia równania. Program zawiera predefiniowaną listę stylów, które są powszechnie używane w podręcznikach lub podręcznikach edukacyjnych. Dostępnych jest również wiele stylów preferencji, dzięki którym możesz zastosować różne style w jednym projekcie. 

W pełni funkcjonalny edytor równań

MathType to odpowiedni zestaw produktów, których możesz używać do edytowania równań. Może to obejmować zarówno proste równania algebraiczne dla szkół podstawowych i średnich, jak i złożone formuły uznawane przez profesjonalistów z branży. Jego kompatybilność z innymi programami zwiększającymi wydajność sprawia, że jego możliwości są dostępne dla różnych autorów. Niezależnie od tego, czy używają go, działają w samym programie MathType, czy w innych aplikacjach, mogą z łatwością stosować równania w dokumentach. 

Reklama

Techniczne

Tytuł:
MathType, 7.4.10.53 dla Windows
Wymagania:
  • Windows 7,
  • Windows 8,
  • Windows Vista,
  • Windows XP
Język:
English
Dostępne języki:
  • English,
  • German
Licencja:
Wersja testowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
wiris-maths-for-more

http://www.wiris.com

SHA-1:
927febebc1d3f24dc61beb8b8191d956b3115ef2
Filename:
MathType-win-en-7.4.10.53.exe

MathType dla PC

7.4.10.53

wiris-maths-for-more(Wersja testowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 7.4.10.53 MathType. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Reklama