Reklama

BriskBard dla Windows

3.1.0

briskbard(Wersja testowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

Salvador Diaz Fau (bezpłatny)

BriskBard to przeglądarka internetowa z pełnym zestawem multimediów i aplikacji internetowych. Jest to zestaw funkcji mających na celu uproszczenie wszystkich częstych potrzeb użytkowników komputerów w jednym oprogramowaniu. Poza funkcjami przeglądarki oferuje wiele innych programów zintegrowanych z konturem.

W pełni funkcjonalna przeglądarka internetowa

Część przeglądarki wykorzystuje wszystko, czego możesz potrzebować. Możesz dostosować swoje zakładki i organizować rzeczy według kolorów. Istnieje również system zakładek i możliwość zarządzania wszystkimi subskrypcjami wiadomości. Historia przeglądania jest interaktywna, mając na uwadze Twoje bezpieczeństwo. Istnieje również kilka wbudowanych narzędzi do wyszukiwania informacji o witrynach i domenach.

Dodatkowe cechy

Ta przeglądarka synchronizuje informacje z adresów e-mail z dużą mocą. Na przykład, jeśli adres e-mail zostanie wysłany za pośrednictwem komunikatora, zostanie zsynchronizowany z listą kontaktów. Możesz dodać wiele kont, użyć modułu sprawdzania pisowni i mechanizmu renderowania. Jest też wbudowany odtwarzacz multimediów, FTP zabezpieczający przesyłanie plików i wiele więcej.

Reklama

Wyczyść interfejs użytkownika

Główny interfejs programu ma prostą konstrukcję. Znajdziesz dziesięć kart, z których każda odpowiada funkcji BriskBard. Przykłady obejmują agregator wiadomości, przeglądarkę internetową i odtwarzacz multimedialny, dzięki czemu program jest łatwy w użyciu.

Narzędzie „wszystko w jednym”

BriskBard to fantastyczna przeglądarka, która ułatwia różnorodne działania w sieci, dzięki czemu jest doskonałym wyborem dla każdego, kto spędza dużo czasu online.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
BriskBard, 3.1.0 dla Windows
Wymagania:
  • Windows 8.1,
  • Windows 10,
  • Windows 7,
  • Windows 8
Język:
English
Dostępne języki:
  • English,
  • Spanish
Licencja:
Wersja testowa
Dodano datę:
Tuesday, March 3rd 2020
Autor
briskbard

https://www.briskbard.com

SHA-1:
978e776999ed01e424675ca76c8e0b4934563c06
Filename:
BriskBard_Installer.exe

BriskBard dla PC

3.1.0

briskbard(Wersja testowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 3.1.0 BriskBard. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Reklama