Reklama

Chicken Invaders: The Next Wave dla Windows

4

Interactionstudios(Wersja testowa)

Ocena użytkownika8

Najeźdźcy z kurczaka: następna fala

Dla tych, którzy jeszcze nie wiedzieli, Chicken Invaders: The Next Wave to kontynuacja przebojowej gry zręcznościowej firmy Interactivity Ltd. o nazwie Battle Circuit. W tej grze musisz wyeliminować wszystkich wrogów, którzy pojawiają się na ekranie. Masz do dyspozycji różne narzędzia, w tym motocykl odrzutowy, latający czołg i pistolet laserowy, które są potrzebne do zniszczenia kosmitów, którzy szybko pojawiają się na ekranie. Możesz wybierać je jeden po drugim lub więcej. Jeśli na ekranie pojawi się więcej niż jeden na raz, będzie to duże wyzwanie, więc praktyka czyni mistrza.

Kontynuacja oryginalnej gry, Chicken Invaders: The Next Wave, przejęła wszystko, co sprawiło, że oryginalna gra była świetna, i uczyniła ją jeszcze lepszą. Przede wszystkim grafika została całkowicie przerobiona, bardziej przypomina życie. Powstały również nowe poziomy, a cała oryginalna zawartość z pierwszego wydania gry została uwzględniona. Ma również te same fale, co oryginalna gra. Zawiera aktualizację Wave Pack, która zapewnia dodatkowe poziomy, nowe narzędzia i daje dodatkowe gwiazdki, co wraz z oryginalną grą sprawia, że jest to obowiązkowa gra dla wszystkich użytkowników Xenon. Deweloperzy, Splash Damage, wykonali niesamowitą robotę, odtwarzając wygląd oryginalnej gry.

Druga gra z serii zawiera więcej akcji i wyzwań. Zawiera zupełnie nowych kosmitów, którzy wyglądają podobnie do tych z pierwszej części. Istnieją również nowe poziomy do gry i ulepszenia. Pakiet Wave, jak wspomniałem powyżej, zapewnia dodatkowe fale, jeśli kupisz odpowiednią ilość, więc nie bój się go zdobyć, warto. Ta gra ma również świetną fabułę, biorąc pod uwagę fakt, że jest drugą z długiej serii, to zdecydowanie pomaga utrzymać zainteresowanie gracza tym, co robi. Jeśli podobał Ci się oryginał, a nawet jeśli nie poszedłeś pierwszy, na pewno zechcesz wypróbować drugi, zabawny i wciągający.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Chicken Invaders: The Next Wave, 4 dla Windows
Wymagania:
  • Windows 98 SE
Język:
Angielski
Licencja:
Wersja testowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
Interactionstudios

http://www.interactionstudios.com

SHA-1:
e54646aba2c505708e991a29a2ecbea0c4f84f64
Filename:
Chicken-Invaders_v4.rar

Chicken Invaders: The Next Wave dla PC

4

Interactionstudios(Wersja testowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 4 Chicken Invaders: The Next Wave. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama