Reklama

Chicken Invaders 5 dla Windows

5

InterAction studios(Wersja testowa)

Ocena użytkownika8

Najeźdźcy z kurczaka 5.1

Chicken Invaders 5 to najnowsza odsłona popularnej serii. Jest on dostępny bezpłatnie na stronie Interactivity Studios. W tej grze musisz uratować kurczaki przed złym doktorem Darkkanem, który zamierza zrobić z nich swoją kolację. Po osiągnięciu każdego poziomu pojawia się coraz więcej wrogów i coraz trudniej jest bronić się przed ich atakiem.

20 października 2021 r. Interaction Studios wydało nową wersję swojej klasycznej gry zręcznościowej o nazwie Chicken Invaders. W tej wersji kurczaki stały się wirtualnymi wrogami. Tym razem pojawiają się na ekranie jako fioletowe kropki, co oznacza, że się poruszają. Wystrzeliwują również wiązki i strzelają w ciebie pociskami, tak jak prawdziwi kosmici, którzy zagrażają galaktyce w starej wersji Chicken Invaders. Z drugiej strony możesz budować wieże, aby chronić się przed ich ogniem i pociskami, tak jak w pierwszej grze.

22 października Chicken Invaders 5.1 został ostatecznie wydany zarówno na komputery stacjonarne, jak i urządzenia mobilne. Pełna darmowa wersja gry jest również dostępna dla tych, którzy z jakiegokolwiek powodu nie chcą kupować pełnej wersji Chicken Invaders. Kilka zmian w stosunku do pełnej wersji to: nowe poziomy, nowa grafika (w tym część przerobiona zawartość z pierwszej gry), podwyższone poziomy trudności, różne kody poprawiające rozgrywkę i kompatybilność z platformą Windows Phone 7, i wiele innych.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Chicken Invaders 5, 5 dla Windows
Wymagania:
  • Windows Vista
Język:
Angielski
Licencja:
Wersja testowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
InterAction studios

http://www.interactionstudios.com

SHA-1:
e54646aba2c505708e991a29a2ecbea0c4f84f64
Filename:
Chicken-Invaders_v4.rar

Chicken Invaders 5 dla PC

5

InterAction studios(Wersja testowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 5 Chicken Invaders 5. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Reklama