Reklama

Command & Conquer 3: Tiberium Wars dla Windows

Electronic Arts Los Angeles(Płatność)

Ocena użytkownika8

Recenzja Command & Conquer 3: Tiberium Wars

Command & Conquer 3: Tiberium Wars to gra strategiczna czasu rzeczywistego, która należy do podserii Tiberium, opracowana przez EA Los Angeles. Gra opowiada o wydarzeniach Trzeciej Wojny Tiberium, w której Bractwo Nod niespodziewanie wyłącza tarczę antyrakietową Globalnej Inicjatywy Obronnej i niszczy orbitalną stację Philadelphia.

W grze gracze obserwują akcję na polu bitwy i wydają rozkazy swoim jednostkom, mając główny cel zniszczenia bazy wroga. Gra opiera się na filozofii projektowania gry kamień, papier, nożyce, gdzie każda jednostka może być pokonana przez inną. W grze występują trzy frakcje, z których każda różni się swoimi jednostkami, budynkami, stylem i rozgrywką. Dodatkowo, gra oferuje tryby wieloosobowe 1v1 i 2v2 z dodatkiem systemu rankingowego ELO.

Podsumowując, Command & Conquer 3: Tiberium Wars to wciągająca i wymagająca gra, która oferuje dobrą równowagę strategii, akcji i trybów wieloosobowych.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Command & Conquer 3: Tiberium Wars, dla Windows
Wymagania:
  • Windows 11
Licencja:
Płatność
Dodano datę:
Friday, February 2nd 2024
Autor
Electronic Arts Los Angeles

http://www.commandandconquer.com

Command & Conquer 3: Tiberium Wars dla PC

Electronic Arts Los Angeles(Płatność)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji Command & Conquer 3: Tiberium Wars. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama