Reklama

Fish Tales dla Windows

Gametop

Ocena użytkownika8

Darmowy i szybki downloader (więcej informacji)

Reklama

Jak pobierać gry na komputer — krótki przewodnik po tym, jak uzyskać odpowiednią grę Fish Tales na PC?

Jeśli kochasz gry takie jak Legend of Zelda i Mario, które zostały wyprodukowane przez Nintendo, pokochasz Fish Tales, który jest rozwijany przez Gametop. Sama nazwa gry oznacza ratującą życie historię przygodową. W grze będziesz musiał uratować małą dziewczynkę o imieniu Rose i wyruszyć w pościg na dzikie gęsi, aby uratować jej ojca przed piratami. Fabuła brzmi dość dojrzale jak na grę dla dzieci, ale faktem jest, że jest przeznaczona dla wszystkich grup wiekowych. Wersję gry na PC można pobrać za darmo, podczas gdy inne wersje wymagają zapłaty.

Fish Tales Gra do pobrania za darmo na PC: och, znowu szczęśliwy dzień, tym razem otrzymasz ciekawą i inną grę, przygodową historię akcji, niemal turową grę przygodową, w której musisz trochę zaoszczędzić dziewczyna o imieniu Rose z piratów. W samej grze będziesz musiał znaleźć kilka ważnych dokumentów i innych plików. Podobnie jak w innych wersjach, zanim będziesz musiał użyć narzędzia do wyszukiwania plików, aby zlokalizować te pliki, ale tym razem przy użyciu nowego systemu „nazwy pliku”, aby dopasować rzeczywistą nazwę pliku do zapisanej. Użycie odpowiedniego narzędzia i właściwej nazwy pliku może sprawić, że zadanie to wcale nie będzie takie trudne.

Przed rozpoczęciem przygody w tej grze upewnij się, że pobrałeś odpowiednie oprogramowanie do gry, które jest kompatybilne z Twoim systemem. Powinieneś upewnić się, że Twoje połączenie internetowe jest wystarczająco szybkie, aby grać w grę bez żadnych przerw. Jeśli wszystkie te warunki zostaną spełnione, możesz zacząć cieszyć się zabawą w Fish Tales.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Fish Tales, dla Windows
Wymagania:
  • Windows ME
Język:
English
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
Gametop

https://www.gametop.com/

Fish Tales dla PC

Gametop

Ocena użytkownika8

Darmowy i szybki downloader (więcej informacji)

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji Fish Tales. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama