Reklama

Image Tuner Free dla Windows

9.3

GloryLogic

Ocena użytkownika7

Darmowy i szybki downloader (więcej informacji)

Reklama

Zmiana rozmiaru zdjęć, szczególnie ich wielu, może być pracochłonnym ćwiczeniem! Czy nie byłoby wspaniale, gdyby ktoś stworzył aplikację, która może ułatwić pracę? GloryLogic wymyślił taką aplikację! Image Tuner Free jest w stanie szybko i łatwo przeprowadzać zmiany wielkości partii, konwersje, zmianę nazwy i znak wodny na zdjęciach.

Aplikacja została zaprojektowana z myślą o prostocie. Jest to mała, lekka aplikacja, która ma prosty interfejs, który jest uporządkowany i łatwy w użyciu.

Image Tuner Free obsługuje funkcję przeciągania i upuszczania, dzięki czemu wszystkie obrazy lub foldery zawierające je można przeciągnąć do lewego panelu, a następnie wyświetlić podgląd, zaznaczając je. Jak tylko wybierzesz wszystkie potrzebne obrazy, po prostu wybierz opcje wyjściowe w prawym okienku. Jeśli utkniesz, jest wyposażony we wbudowany plik pomocy, który obejmuje wszelkie pytania.

Reklama

Aplikacja jest wyposażona w wiele profili zmiany rozmiaru popularnych serwisów społecznościowych, takich jak Facebook lub urządzeń, takich jak iPhone firmy Apple. Możesz również ustawić rozmiary swoich zdjęć, jeśli chcesz. Image Tuner Free obsługuje konwersję do .JPG, .PNG, .BMP, .GIF lub .TIF, a także możesz wybrać jakość wymaganej konwersji obrazu.

Ogólnie rzecz biorąc, Image Tuner Free to naprawdę fajna mała aplikacja, która może wykonywać szereg zadań związanych z manipulowaniem obrazami. Jedynym minusem, jaki mogliśmy znaleźć, jest to, że wydaje się, że nie ma żadnych algorytmów do powiększania zdjęć przy zachowaniu wysokiej jakości. To powiedziawszy, liczba innych funkcji przeważa nad narzędziami, których brakuje w tym wolnym oprogramowaniu. Dzięki obsłudze konwersji partii oraz możliwości dodawania i edytowania znaków wodnych Image Tuner Free to świetna aplikacja dla tych żmudnych zadań zmiany rozmiaru.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Image Tuner Free, 9.3 dla Windows
Wymagania:
  • Windows 8,
  • Windows 10,
  • Windows 7,
  • Windows XP,
  • Windows Vista
Język:
English
Dostępne języki:
  • English,
  • French,
  • Russian
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Tuesday, August 23rd 2022
Autor
GloryLogic

https://www.glorylogic.com

Image Tuner Free dla PC

9.3

GloryLogic

Ocena użytkownika7

Darmowy i szybki downloader (więcej informacji)

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 9.3 Image Tuner Free. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama