Reklama

JavaScript Utility Suite dla Windows

1.0

Johan Visser(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Darmowe i przyjazne użytkownikowi kodowanie oraz tworzenie oprogramowania

JavaScript Utility Suite to darmowy i przyjazny dla użytkownika program do kodowania i tworzenia oprogramowania. JavaScript jest popularnym językiem programowania używanym obok PHP, HTML i CSS. Ten pakiet narzędziowy został zaprojektowany, aby zapewnić łatwy sposób na manipulowanie kodem i dokonywanie aktualizacji i poprawek, gdy jest to potrzebne.

Program oferuje pięć podstawowych funkcji, które są istotne w środowisku programistycznym. Może konstruować rotujące banery, konfigurować rozwijane menu, umożliwiać szybką edycję kodu, włączać przyciski z efektem najechania myszą i tworzyć reklamy typu pop-up. Te funkcje są łatwo dostępne za pomocą jednego kliknięcia, co czyni JavaScript Utility Suite wartościowym narzędziem w każdym portfolio programistycznym.

Poza podstawowymi funkcjami, JavaScript Utility Suite ma również możliwość konwertowania HTML na JavaScript. Ten uproszczony proces wymaga tylko wypełnienia kilku pól, aby konwersja została zakończona. Uzyskany kod można osadzić bezpośrednio na stronie lub zapisać w osobnym pliku do późniejszego użycia.

Reklama

Ogólnie rzecz biorąc, JavaScript Utility Suite to niezbędne narzędzie dla każdego obecnego frameworka JavaScript. Ze względu na rozmiar pliku wynoszący tylko 1,5 megabajta, można go łatwo pobrać w formacie ZIP. Należy jednak zauważyć, że ten program został stworzony w 2006 roku i może nie być kompatybilny ze wszystkimi obecnymi systemami operacyjnymi.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
JavaScript Utility Suite, 1.0 dla Windows
Wymagania:
  • Windows NT,
  • Windows 98 SE,
  • Windows XP,
  • Windows 2000,
  • Windows ME,
  • Windows 98,
  • Windows 95
Język:
Angielski
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Monday, August 14th 2023
Autor
Johan Visser

http://www.wspel.co.za/

SHA-1:
b6123728c757008cb672611f6cf987a597fb50ea
Filename:
jsutility1.zip

JavaScript Utility Suite dla PC

1.0

Johan Visser(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 1.0 JavaScript Utility Suite. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama