Reklama

Last Alliance: Total War Mod dla Windows

0.3.0

Sara_Temer

Ocena użytkownika8

Darmowy i szybki downloader (więcej informacji)

Reklama

Darmowa modyfikacja do gry Shogun 2 alfa

Last Alliance: Total War Mod to darmowy mod do gry do Total War: Shogun 2. Zamiast mieć siedzibę w feudalnej Japonii, wkracza do królestwa Władcy Pierścieni Tolkiena. Zawiera kampanie, w których elfy, krasnoludy i Dúnedainowie mierzą się ze złym Sauronem podczas wojny. Oś czasu to koniec Drugiej Ery.

Jeśli lubisz gry strategiczne lub mody takie jak ta, zajrzyj do RA3 Epic War Mod i Warzone 2100. W tej chwili Last Alliance: Total War Mod jest w trybie testów alfa, więc wciąż czeka nas mnóstwo rozwoju. Jak dotąd aktualizacje i ulepszenia wyglądają obiecująco.

Wojny w Śródziemiu

Od samego początku jest jasne, że twórca Last Alliance: Total War Mod jest ogromnym fanem Władcy Pierścieni. Total War: Shogun 2 mogło być bazami, ale jest wiele zmian, aby pokazać nowe mapy, które odzwierciedlają Śródziemie. Niektóre nazwiska, które możesz rozpoznać, to Ered Hithui, Ered Luin i West Rhovanion.

Reklama

Oczywiście dwie nowe kampanie odzwierciedlają mapy i jednostki. Jedna to kampania Akallabêth, a druga to prolog. Ponieważ mod jest nadal w fazie rozwoju, istnieje szansa, że w późniejszym czasie zobaczymy więcej historii.

Nowe animacje, jednostki i modele

Ponieważ programista musiał wprowadzić nowe kampanie i mapy z Last Alliance: Total War Mod, nic dziwnego, że pojawiły się nowe funkcje. Znajdziesz wiele nowych postaci i ras, takich jak elfy i krasnoludy. Istnieją zaktualizowane modele, ale będziesz mieć również różne jednostki na rasę.

Budynki i drzewa technologiczne

Każda strona ma wybór nowych budynków dla tworzenie nowych jednostek i armii. Istnieją również drzewa technologiczne, w których będziesz musiał prowadzić badania, aby odblokować nowe umiejętności i siłę ognia. To ekscytujące obserwować rozwój wojny w tej grze strategicznej, gdy twoja armia staje się potężniejsza.

Wprowadzenie wojny do Saurona

Last Alliance: Total War Mod to doskonała przeróbka Total War: Shogun 2, wprowadzająca do gry postacie, jednostki i budynki z Władcy Pierścieni. Zawiera ostateczne bitwy z Sauronem, których akcja rozgrywa się przed filmem WP, Drużyna Pierścienia.

Chociaż strategia i elementy walki są takie same, istnieją nowe aspekty rozgrywki, które odnoszą się do do każdego wyścigu. Zapewnia zupełnie nowe wrażenia dla wszystkich, którzy kochają Śródziemie Tolkiena.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Last Alliance: Total War Mod, 0.3.0 dla Windows
Wymagania:
  • Windows 10,
  • Windows 11,
  • Windows 8.1,
  • Windows 8,
  • Windows 7
Język:
English
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
Sara_Temer

https://www.moddb.com/members/sara-temer

Last Alliance: Total War Mod dla PC

0.3.0

Sara_Temer

Ocena użytkownika8

Darmowy i szybki downloader (więcej informacji)

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 0.3.0 Last Alliance: Total War Mod. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama