Reklama

MP4 Converter dla Windows

1.02

Mp4-converter(Wersja testowa)

Ocena użytkownika8

Konwerter MP4 na iPoda, iPhone'a i iPada - ostatnie przemyślenia

Oto krótka lista najlepszych darmowych w użyciu, najwyżej ocenianych, darmowych do pobrania i najlepiej konwertujących MP4 na Windows Movie dla oprogramowania do konwersji iPoda, iPhone'a i iPada. TS lub Transport Stream to zaawansowany format wideo, który jest najczęściej używany na płytach DVD do przechowywania plików audio, wideo i danych. Oprócz tego jest również szeroko stosowany w systemach transmisji ATSC i DVB.

Ten program został stworzony przez Christophera Scharmera, który od ponad 10 lat aktywnie uczestniczy w konwersji filmów. Wszystkie jednostki konwersji są wykonane z wysoką wydajnością i nowoczesną technologią. Wszystkie programy do konwersji działają na platformie Mac OS X i mogą być również uruchamiane na komputerach PC z systemem Microsoft Windows. Darmowe oprogramowanie do konwersji wideo o otwartym kodzie źródłowym można pobrać z oficjalnej strony internetowej firmy całkowicie za darmo. Jak zauważysz, strona internetowa umożliwia pobranie produktu natychmiast po dokonaniu płatności.

W tym artykule przyjrzeliśmy się końcowym myślom i funkcjom darmowej, najlepszej konwersji MP4 do Windows Movie na iPoda, iPhone'a i iPada. Mamy nadzieję, że ten krótki artykuł pomoże osobom zainteresowanym konwersją swoich filmów na przenośne odtwarzacze multimedialne, takie jak iPod. Pomogłoby im to zrozumieć, jak działa proces konwersji i dałoby im znać, jakie mają opcje, aby przyspieszyć proces konwersji przy minimalnej utracie jakości, jednocześnie oszczędzając czas i pieniądze.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
MP4 Converter, 1.02 dla Windows
Wymagania:
  • Windows ME,
  • Windows 2003,
  • Windows 98 SE,
  • Windows 98,
  • Windows 2000,
  • Windows XP
Język:
Angielski
Licencja:
Wersja testowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
Mp4-converter

http://www.mp4-converter.com

SHA-1:
df5f1272b6ce06b85fa645582cd72a79236dccde
Filename:
mp4cset.exe

MP4 Converter dla PC

1.02

Mp4-converter(Wersja testowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 1.02 MP4 Converter. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama