Reklama

Nmap dla Windows

7.93

Gordon Lyon(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

Reklama

Nmap („Network Mapper”) to darmowe narzędzie typu open source (licencja) do eksploracji sieci lub audytu bezpieczeństwa. Wielu administratorów systemów i sieci również uważa, że jest to przydatne do zadań takich jak inwentaryzacja sieci, zarządzanie harmonogramami aktualizacji usług oraz monitorowanie czasu pracy hosta lub usługi.

Nmap wykorzystuje surowe pakiety IP w nowatorski sposób, aby określić, które hosty są dostępne w sieci, jakie usługi (nazwa aplikacji i wersja) te hosty oferują, jakie systemy operacyjne (i wersje systemu operacyjnego) działają, jaki typ filtrów pakietów / zapór ogniowych są w użyciu i dziesiątki innych cech. Został zaprojektowany do szybkiego skanowania dużych sieci, ale działa dobrze na pojedynczych hostach.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Nmap, 7.93 dla Windows
Wymagania:
  • Windows 10,
  • Windows Vista,
  • Windows 8,
  • Windows 8.1,
  • Windows 7,
  • Windows XP
Język:
English
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Wednesday, November 9th 2022
Autor
Gordon Lyon

https://nmap.org

SHA-1:
ab2de49f90330cc3b305457a9a0f897f296e95f4
Filename:
nmap-7.93-setup.exe

Nmap dla PC

7.93

Gordon Lyon(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 7.93 Nmap. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama