Reklama

OneBit Invaders (Playdate) dla Windows

1.1

oscarbraindead(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

Darmowa strzelanka 2D dla systemu Windows

OneBit Invaders (Playdate) to darmowa strzelanka 2D dla systemu Windows stworzona przez oscarbraindead. Utalentowany deweloper niezależny czerpał inspirację z przebojowej klasycznej gry zręcznościowej Space Invaders. Dla każdego, kto nie zna klasycznego tytułu, Space Invaders wymaga od graczy odparcia ogromnych fal najeźdźców z kosmosu, aby ocalić ich ukochany świat. 

Istniały inne porty i niezależne interpretacje Space Invaders, takie jak < a target="_blank" rel="noopener noreferrer" href="https://filehippo.com/download_space-invaders-for-zx-spectrum/">Space Invaders dla ZX Spectrum. Mimo to, w przeciwieństwie do większości, OneBit Invaders (Playdate) zachowuje klasyczny styl i elementy rozgrywki oryginalnej gry. Dodaje też kilka nowych mechanik. Jeśli podobał Ci się Space Invaders, może Ci się również spodobać Doom 95. < /p>

Nowe spojrzenie na klasykę

Każda rozmowa na temat gier retro prawdopodobnie zawsze wywoła temat Space Invaders. Gra miała tak ogromny wpływ na świat gier wideo i służyła jako pojedyncza inspiracja dla wielu kolejnych tytułów. Nie ma nic tak autentycznego jak oryginał, ale OneBit Invaders (Playdate) stara się zbliżyć wrażenia do oryginalnej gry, jak to tylko możliwe. 

Stworzony dla Playdate h3>

OneBit Invaders (Playdate) został pierwotnie stworzony dla konsoli Playdate przez Panic. Mając to na uwadze, twórca zastosował w grze kilka interesujących mechanizmów, takich jak pilotowanie statku kosmicznego za pomocą podpisu systemu korbowego konsoli Playdate

Reklama

Ta wersja to strong>specjalnie jednak dla Windows 11. Nawet jeśli nie masz mechanizmu korbowego do sterowania swoim statkiem, nadal możesz cieszyć się klasyczną grafiką i rozgrywką OneBit Invaders (Playdate). 

Authentic Space Invaders

OneBit Invaders (Playdate) to urocza interpretacja Space Invaders. W tej grze, podobnie jak w klasycznej, nadal będziesz zmierzyć się z hordami najeźdźców z kosmosu w formacjach mini-bossów. Nadal masz też swoje stanowiska tarczy , które pomogą wchłonąć niektóre z ich śmiertelnych ataków

Od czasu do czasu UFO strong> pojawi się, a jeśli je trafisz, otrzymasz bardzo potrzebne bonusy i ulepszenia. To kolejna mechanika, która znajdowała się w oryginalnej grze Space Invaders i znacznie ułatwia wyrównanie pola gry i zwiększenie wyniku. 

Zatrzymaj inwazję

OneBit Invaders (Playdate) robi to, co ma niewiele innych tytułów inspirowanych stylem retro. W swoim podejściu pozostaje wierny grze, na której się opierał, a jednocześnie nadal istnieje jako byt. Różne mechaniki rozgrywki i aspekty graficzne zostały wykonane tak dobrze, że gra nie wydaje się kiepską interpretacją tego, w co chciało się grać w Space Invaders. 

OneBit Invaders (Playdate) jest niesamowicie zabawne i całkowicie przypomina klasyczną grę Space Invaders, a jednocześnie jest wystarczająco wyjątkowy w swoim podejściu, aby być dobrą samodzielną grą. 

Reklama

Techniczne

Tytuł:
OneBit Invaders (Playdate), 1.1 dla Windows
Wymagania:
  • Windows 7,
  • Windows 8.1,
  • Windows 10,
  • Windows 8,
  • Windows 11
Język:
English
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
oscarbraindead

https://oscarbraindead.itch.io/

SHA-1:
3813832f8b35b964d6ca7320bda75546cf6cd6f8
Filename:
OnebitInvaders1.1.pdx.zip

OneBit Invaders (Playdate) dla PC

1.1

oscarbraindead(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 1.1 OneBit Invaders (Playdate). Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama