Reklama

Project IGI dla Windows

im-going-in

Innerloop Studios(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Darmowa strzelanka FPS

Project IGI to darmowa gra akcji FPS na komputery stacjonarne i laptopy z systemem Microsoft Windows. Gra wideo jest często określana jako „Wchodzę”. Innerloop Studios opracowało Project IGI, aby wydać tytuł z Eidos Interactive w roku 2000. Możesz grać w oprogramowanie w systemach operacyjnych Windows 10, Windows 8, Windows 7, Windows Vista i Windows XP.

Co się stało z Projektem IGI?

Projekt IGI ma dobrze znaną fabułę, która opiera się na misji uzyskania informacji od Josefa Priboi o broni jądrowej, która zaginęła . Będziesz grać jako tajny agent: David Jones. Celem gry jest schwytanie Priboja, aby zabezpieczyć miejsce pobytu skradzionej głowicy nuklearnej. Nie będziesz całkowicie sam w tej podróży.

Kobieta o imieniu Anya dostarcza pomocne cele przez nakrycie głowy, aby poprowadzić agenta Jonesa. Anya jest bohaterskim partnerem stacjonującym w dużej siedzibie Instytutu Wywiadu Geotaktycznego. Jones będzie słuchać strategicznych wskazówek przez słuchawkę. Porady pojawią się na ekranie pomiędzy misjami lub losowo, abyś mógł je przeczytać.

Reklama

Podczas gdy Anya jest towarzyszką, która asystuje w zadaniu, agent David Jones jest praktycznie >pokaz jednoosobowy, ponieważ interakcje między dwoma sojusznikami są minimalne. Narracja Project IGImoże być nudna, ponieważ fabuła nie wprowadza dodatkowych postaci, poza wrogami. Fani poprosili o tryb dla wielu graczy z powodu braku stymulacji społecznej.

Będziesz wyposażony w gadżety i broń: lornetkę, broń palną, nóż, mapę itp. Możesz wybrać między różnymi modelami pistoletów, które zapewniają różne wyniki. Tło znajduje się w górzystym terenie z intensywnymi warunkami pogodowymi: deszczem, śniegiem itp. Ogromne rozmiary poziomów zapewniają atrakcyjną grafikę z widokami panoramicznymi, które możesz odkrywać.

Wrogowie będą znajdować się poza i w obrębie baz wojskowych, biur, magazynów itp. Projekt IGI jest niesławny ze względu na nieostrożne osobowości ochroniarzy AIChociaż IGI nie jest wypełnione elementami science fiction, Rozgrywka jest nierealistyczna, ponieważ wrogowie często nie są świadomi odgłosów wystrzałów w pobliżu.

Dramatyczny charakter IGI

Możesz łatwo strzelać do wrogów < /strong>podczas tajnego ataku, ponieważ sztuczna inteligencja nie zawsze słyszy strzały z bliskiej odległości. Alternatywnie strażnicy mogą szybko cię zabić. Ekstremalna rozgrywka może utrudnić ukończenie Projektu IGI, zwłaszcza że gra nie ma punktów kontrolnych. Jeśli zostaniesz zabity, będziesz musiał rozpocząć grę od początku.

Rozgrywka może wydawać się powtarzalna z powodu braku ukrywania się wymagane do pokonania przeciwników. Dodatkowo atakujący stacjonują w tych samych obszarach po odświeżeniu gry. Projekt IGI znany jest z opóźniania, co powoduje, że rywale pojawiają się znikąd.

Liczba broni, którą mają przeciwnicy, będzie rosła wraz z postępem gry. Nierealistyczne reakcje strażników w połączeniu z brakem punktów zapisu mogą sprawić, że tytuł nie będzie atrakcyjny. Autentyczne, przestronne ustawienie może nadrobić momenty fluktuacji podczas rozgrywki.

Która gra IGI jest najlepsza?

Twórcy dostarczyli zaktualizowane wersje nostalgicznego tytułu. Oryginalna edycja taktycznej strzelanki z perspektywy pierwszej osoby nosi tytuł Project IGI: I'm Going In. IGI 2: Covert Strike po pierwszym wydaniu. Popularność gier zaowocowała prequelem o nazwie IGI Origins. Grafika staje się bardziej żywa z każdym nowym wydaniem.

Drugi tytuł IGI zawiera tryb dla wielu graczy, podczas gdy IGI „I'm Going In” obsługuje tylko jednego gracza . Druga edycja zapewnia ograniczone punkty zapisu gry, do których można wrócić, gdy stracisz całe zdrowie podczas ataku. Chociaż główne obowiązki różnią się dla każdego tytułu IGI, pozostaniesz tajnym agentem Davidem Jonesem, aby wykonać zadania.

Dramatyczna gra szpiegowska

Projekt IGI: I'm Going In był wczesnym liderem ruchu FPS. Oryginalny Project IGI do dziś utrzymuje popularną ocenę użytkowników w społeczności graczy. Wcielisz się w agenta, którego zadaniem jest odzyskanie skradzionej broni jądrowej. Rozgrywka dla jednego gracza oferuje niewiele pomocy po drodze, poza asystentką: Anyą. Chociaż grafika może być nieco rozmyta, ustawienie jest nadal realistyczne.

Pierwsza edycja Project IGI nie otrzymuje nowych aktualizacji oprogramowania . Zamiast tego twórcy opublikowali zupełnie nowe wersje tytułu, z których każda ma inną fabułę. Ponadto najnowsze wydania zapewniają funkcje dla wielu graczy i punktów kontrolnych, w które można grać na komputerach PC.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Project IGI, im-going-in dla Windows
Wymagania:
  • Windows 10,
  • Windows 8,
  • Windows XP,
  • Windows 7,
  • Windows Vista
Język:
Angielski
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
Innerloop Studios
SHA-1:
fdb2c0d6b745b3498602634452c88bdd7d58d50a
Filename:
Project-IGI-Im-Going-In_Win_EN_RIP-Version.zip

Project IGI dla PC

im-going-in

Innerloop Studios(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji im-going-in Project IGI. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama