Reklama

RollerCoaster Tycoon 3

1.1

Frontier(Wersja testowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

Zbuduj imperium RollerCoaster

Co może być lepszego niż jazda kolejką górską? Oczywiście tworzenie własnej kolejki górskiej! RollerCoaster Tycoon 3 to gra zarządzająca i symulacyjna opracowana przez Frontier, która może ci w tym pomóc. W tej grze będziesz mógł stworzyć własnego rollercoastera i stać się potentatem kolejki górskiej.

Rozgrywka

Celem RollerCoaster Tycoon jest stworzenie własnego parku rozrywki i zarządzanie nim. Aby utrzymać park rozrywki, będziesz musiał zatrudnić pracowników, dodać udogodnienia i zbudować więcej atrakcji. Gra ma dwa tryby: Kariera i Piaskownica. W trybie kariery masz różne cele, które musisz osiągnąć. Cele są uszeregowane i kategoryzowane według stopnia trudności.

Reklama

W trybie piaskownicy możesz uwolnić swoją kreatywność bez potrzeby osiągania celów innych niż w trybie kariery. Zamiast tego możesz skupić się na tworzeniu najlepszych podstawek i parków rozrywki, o których możesz marzyć.

Grafika i estetyka

Chociaż grafika gry jest zwykle przestarzała, ma niesamowite funkcje, które ją nadrabiają. Na przykład gra jest wyposażona w CoasterCam, dzięki czemu możesz „jeździć” kolejką górską. Nawet przy przestarzałej grafice naprawdę czujesz się jak na rollercoasterze podczas gry. Istnieje również szeroki wybór zasobów tematycznych do wypełnienia parku.

Ciekawe i przyjemne

Chociaż RollerCoaster Tycoon 3 jest nieco niszowy pod względem koncepcji, nadal jest świetną grą do zarządzania i symulacji, którą docenią fani tych gatunków. Tryb piaskownicy z pewnością zainspiruje również wyobraźnię twórczych twórców.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
RollerCoaster Tycoon 3, 1.1 dla Windows
Wymagania:
  • Windows 2000,
  • Windows 98,
  • Windows 98 SE,
  • Windows ME,
  • Windows XP
Język:
English
Licencja:
Wersja testowa
Dodano datę:
Tuesday, March 3rd 2020
Autor
Frontier

http://www.frontier.co.uk

SHA-1:
37eaee911d8bef568d790d913358c03478fcfee9

RollerCoaster Tycoon 3

1.1

Frontier(Wersja testowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 1.1 RollerCoaster Tycoon 3. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Reklama