Reklama

RouterPassView

1.88

Nir Sofer(Darmowa)

Ocena użytkownika7

Reklama

RouterPassView to lekkie, przenośne narzędzie, które jest w stanie odzyskać „utracone” hasła do plików konfiguracyjnych routera, „jeśli” na komputerze jest zapisana kopia zapasowa.

Ponieważ RouterPassView jest przenośny, możesz po prostu upuścić plik .exe na dysku twardym i kliknąć go, aby uruchomić, a także możesz uruchomić go na dowolnej stacji roboczej bezpośrednio z napędu USB.

Reklama

Interfejs aplikacji to standardowe okno w stylu eksploratora o prostym układzie. Z niego możesz otworzyć plik konfiguracji routera, używając przeglądarki plików lub przeciągnij i upuść. Podana lista pokazuje serwer, hasło, typ elementu i nazwę użytkownika. RouterPassView obsługuje również przechwytywanie haseł z okien przeglądarki IE, otwieranie interfejsu internetowego routera, a także możesz korzystać z funkcji wyszukiwania podczas pracy z dużą ilością danych. Możesz także kopiować elementy do Schowka, a także przełączać między trybem tabelkowym a tekstowym (ASCII lub szesnastkowy).

Ogólnie rzecz biorąc, RouterPassView to bardzo łatwa w użyciu aplikacja, która zajmuje niewiele miejsca i jest bardzo lekka. Czas odpowiedzi jest dobry i jest w stanie szybko odzyskać hasła. Warto zauważyć, że dzięki RouterPassView rejestr systemu Windows nie otrzymuje aktualizacji wpisów i żadne pliki nie są przechowywane na dysku twardym po usunięciu narzędzia.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
RouterPassView, 1.88 dla Windows
Rozmiar pliku:
121.40 kB
Wymagania:
  • Windows XP,
  • Windows 2003,
  • Windows Vista,
  • Windows 10,
  • Windows 7,
  • Windows 8,
  • Windows 8.1,
  • Windows 2000
Język:
English
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Monday, March 26th 2018
Autor
Nir Sofer

https://www.nirsoft.net

SHA-1:
b726b9f44681b0e55a789cfe1781dc53851e7225

RouterPassView

1.88

Nir Sofer(Darmowa)

Ocena użytkownika7

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 1.88 RouterPassView. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Reklama