Reklama

Universal USB Installer dla Windows

2.0.1.4a

Pendrivelinux.com(Darmowa)

Ocena użytkownika7

Reklama

Universal USB Installer (UUI) to narzędzie do tworzenia USB na żywo w systemie Linux, które pozwala wybierać spośród wielu dystrybucji systemu Linux i dodać je do napędu flash USB.

Uniwersalny instalator USB jest łatwy w użyciu; po prostu wybierz Live Linux Distribution, wybierz plik ISO i dysk Flash, a następnie kliknij Zainstaluj. Po zakończeniu będziesz mieć rozruchowy dysk flash USB z zainstalowanym wybranym systemem operacyjnym, gotowy do uruchomienia.

Jeśli nie wiesz, dystrybucje Linuksa na żywo zapewniają wspaniały wgląd w system operacyjny typu open source. Universal USB Installer zapewnia proste rozwiązanie problemów związanych z uruchamianiem Linuksa bezpośrednio z dysku CD. Płyty CD z systemem Linux na żywo mają własne problemy; nośniki optyczne działają powoli i są również tylko do odczytu. Ogranicza to twoją zdolność do konfiguracji systemu operacyjnego. Ponadto wiele dzisiejszych ultraprzenośnych laptopów i netbooków nie ma napędu optycznego!

Reklama

Dyski flash są znacznie szybsze niż jakikolwiek nośnik optyczny i można je łatwo zapisać. Można go również używać na wszystkich obecnych komputerach ze standardowym portem USB.

Universal USB Installer to świetne narzędzie, z którego można korzystać na wiele różnych sposobów. Jest bardzo łatwy w użyciu, jest stosunkowo lekki i obsługuje dużą liczbę odmian systemu Linux, w tym Ubuntu i Debian. Ogólnie rzecz biorąc, Universal USB Installer to jeden z najprostszych sposobów na uruchomienie systemu operacyjnego Linux na komputerze.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Universal USB Installer, 2.0.1.4a dla Windows
Wymagania:
  • Windows 7,
  • Windows 11,
  • Windows 8,
  • Windows XP,
  • Windows 10,
  • Windows Vista,
  • Windows 8.1
Język:
Angielski
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Wednesday, November 2nd 2022
Autor
Pendrivelinux.com

https://www.pendrivelinux.com

SHA-1:
07bfab2feaff157965220035ea363364c70ed7e0
Filename:
Universal-USB-Installer-2.0.1.4a.exe

Universal USB Installer dla PC

2.0.1.4a

Pendrivelinux.com(Darmowa)

Ocena użytkownika7

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 2.0.1.4a Universal USB Installer. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama