Reklama

WinRAR Beta

6.00

Alexander Roshal(Wersja testowa)

Ocena użytkownika9

Reklama

Windows RAR i archiwizator plików ZIP
WinRARx32 to archiwizator plików wersji próbnej dla systemu Windows. To oprogramowanie narzędziowe może tworzyć wiele woluminów archiwów. Aby chronić te pliki, wykorzystuje 128-bitowy zaawansowany standard szyfrowania. Chronione hasłem archiwum może ukryć twoje pliki. Zapobiega to sprawdzeniu przez intruzów, jakie pliki zostały zarchiwizowane lub dostęp do ich zawartości.

Niezawodny menedżer plików RAR i ZIP

WinRAR (wersja 32-bitowa) otwiera, tworzy i zarządza skompresowanymi plikami na komputerze z systemem Windows. Możesz skonfigurować zadanie archiwizacji w jego kompleksowym i zorganizowanym oknie dialogowym. Nazywany również polem „nazwa i parametry archiwum”, można go użyć do zapisania parametrów do wykorzystania w przyszłości. Na przykład parametrów można użyć do automatyzacji przyrostowej kopii zapasowej. Możesz także użyć tego okna dialogowego do tworzenia kopii zapasowych różnych wersji dokumentu, tworzenia skrótów pulpitu i tworzenia plików wsadowych DOS.

Podczas otwierania plików RAR lub ZIP w WinRARx32 automatycznie wyświetla zawartość pliku. Możesz uzyskać dostęp do plików, gdy zobaczysz je w głównym oknie interfejsu WinRAR. Panel sterowania archiwum zostanie wyświetlony w górnej części ekranu. Narzędzia pozwolą Ci dodawać, naprawiać i chronić pliki. Interfejs jest wystarczająco prosty, aby początkujący mogli go zrozumieć i szybko z niego korzystać.

Ten archiwizator i menedżer RAR oferuje kompresję ogólną i multimedialną, ochronę archiwów oraz wiersz poleceń i interfejs graficzny. Wszystkie te mogą być użyte do trzymania twoich plików z dala od hakerów lub programów phishingowych. WinRARx32 można zainstalować na urządzeniach z systemem Windows działających w 32-bitowym systemie operacyjnym. 32-bitową wersję WinRAR można również zainstalować na 64-bitowym komputerze z systemem Windows. Ale nie będzie w stanie przetworzyć ani zarchiwizować więcej niż 4 GB. Najlepiej zainstalować WinRARx64, jeśli masz urządzenie z systemem Windows z procesorem 64-bitowym.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
WinRAR Beta, 6.00 dla Windows
Wymagania:
  • Windows XP,
  • Windows Vista,
  • Windows 8,
  • Windows 7
Język:
English
Dostępne języki:
  • English,
  • Portuguese
Licencja:
Wersja testowa
Dodano datę:
Tuesday, March 3rd 2020
Autor
Alexander Roshal

http://www.rarsoft.com/

WinRAR Beta

6.00

Alexander Roshal(Wersja testowa)

Ocena użytkownika9

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 6.00 WinRAR Beta. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Reklama

Reklama