Reklama

Brackets for Mac

1.10

Adobe Systems Inc(Darmowa)

Ocena użytkownika6

Reklama

Brackets for Mac to edytor kodu open source dla HTML, CSS i JavaScript, który został wbudowany w HTML, CSS i JavaScript.

Wsporniki dla komputerów Mac są wyposażone w przejrzysty interfejs użytkownika o nazwie Interfejs szybkiej edycji. Tutaj umieszczasz kod kontekstowy i edytujesz za pomocą wbudowanych narzędzi, zamiast zaśmiecać środowisko kodowania różnymi panelami i ikonami.

Ma również bardzo przydatną funkcję o nazwie Podgląd na żywo, która działa bezpośrednio z przeglądarką, aby błyskawicznie wprowadzać zmiany w kodzie. Możesz przeskakiwać między kodem źródłowym a widokiem przeglądarki.

Brackets dla komputerów Mac to solidny edytor i ma wszystko, czego potrzebujesz do pracy z plikami i katalogami oraz tworzenia nowych plików. Funkcje uzupełniania kodu pozwalają szybko składać aplikacje bez znajomości dokładnej składni. Jeśli potrzebujesz składni kodu pomocy i opcji kodu, opcja Szybka edycja zapewnia pomoc po drodze.

Wsporniki dla komputerów Mac oferują również silne ramy rozszerzeń. Dostępnych jest wiele rozszerzeń, które można przeglądać i instalować za pomocą Menedżera rozszerzeń, znajdującego się w menu Plik lub klikając ikonę w prawym górnym rogu głównego interfejsu.

Ogólnie rzecz biorąc, wsporniki dla komputerów Mac są łatwe w użyciu i przyjemne w użyciu. Interfejs jest łatwy w nawigacji, a rozszerzenia oferują wiele opcji. Opcja podglądu na żywo jest bardzo pomocnym narzędziem, ponieważ natychmiast otrzymujesz informacje zwrotne na temat wszelkich zmian w kodzie.

Według Adobe, co najważniejsze, ponieważ Brackets dla komputerów Mac jest oprogramowaniem typu open source i jest oparty na HTML, CSS i JavaScript, korzystając z niego możesz pomóc w zbudowaniu najlepszego edytora kodu dla Internetu (jeśli chcesz).

Techniczne

Tytuł:
Brackets for Mac, 1.10 dla Mac
Wymagania:
  • Mac OS X
Język:
Polish
Dostępne języki:
  • Polish,
  • English,
  • German,
  • Spanish,
  • French,
  • Italian,
  • Japanese,
  • Chinese
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Tuesday, May 7th 2019
Autor
Adobe Systems Inc

https://www.adobe.com

SHA-1:
bcb091450c4c9afb4dda6525ea37df52162c2354

Brackets for Mac

1.10

Adobe Systems Inc(Darmowa)

Ocena użytkownika6

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 1.10 Brackets for Mac. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Reklama