Reklama

actiPLANS

ActiTime(Darmowa)

Ocena użytkownika6

Reklama

actiPLANS to świetne oprogramowanie biznesowe, które usprawnia zarządzanie nieobecnościami. Pozwala efektywniej zarządzać wnioskami o zwolnienia pracowników, uzyskać pełny obraz zasobów ludzkich oraz kontrolować saldo i rozliczenia międzyokresowe.

ActiPLANS zapewnia użyteczny widok kalendarza żądanych i zatwierdzonych nieobecności Twojego zespołu, który pomaga efektywniej planować i rozkładać obciążenie pracą oraz unikać potencjalnych konfliktów w harmonogramach. Funkcje raportowania obejmują raport na temat czasu urlopu i sald ze szczegółowym wglądem w nieobecności zespołu oraz kalendarz historii urlopów, dzięki czemu można łatwo zidentyfikować trendy.

Opuść zarządzanie żądaniami ActiPLANS ułatwia zarządzanie wnioskami o zwolnienia pracowników. Twoi pracownicy mogą po prostu wybrać daty i rodzaj urlopu, który chcą wziąć, i kliknąć Prześlij. Natychmiastowe powiadomienie e-mail zostanie wysłane do użytkownika odpowiedzialnego za zatwierdzanie żądań, który będzie miał szansę zatwierdzić, zmodyfikować lub odrzucić żądanie. Automatyczne powiadomienie zostanie odesłane do użytkownika po wprowadzeniu jakichkolwiek zmian w jego żądaniu.

Reklama

Automatyzacja rozliczeń międzyokresowych Za pomocą actiPLANS możesz tworzyć różnorodne zasady naliczania obejmujące każdego pracownika i przestrzegać zasad i przepisów dotyczących odejścia. Oprócz ustawiania automatycznych reguł naliczania, możesz ręcznie modyfikować salda w razie potrzeby i śledzić wszelkie zmiany. ActiPLANS pozwala również ustawić dodatkowe saldo na dni chorobowe, aby pomóc Ci jeszcze bardziej ograniczyć nieplanowane nieobecności.

cennik Ceny actiPLANS są oparte na wymaganej liczbie użytkowników i wybranym okresie płatności. Jest bezpłatny dla zespołów składających się z 5 lub mniej osób, a rabaty dotyczą większej liczby użytkowników i wyboru dłuższego okresu płatności. Aby znaleźć swoją cenę, po prostu odwiedź witrynę actiPLANS za pomocą powyższego przycisku, wybierz od 5 do nieograniczonej liczby użytkowników i wybierz okres płatności w odstępach 1, 3, 6 lub 12 miesięcy.

Dolna linia Podsumowując, actiPLANS to świetne narzędzie, które pomaga Twojej firmie usprawnić zarządzanie absencją. Obejmuje szereg możliwości zarządzania wnioskami o urlop, płatnym czasem wolnym i polisami memoriałowymi. Zawiera także szereg przydatnych funkcji raportowania. ActiPLANS został zaprojektowany do współpracy z narzędziem do śledzenia czasu actiTIME, aby zapewnić kompletne, potężne i bogate w funkcje narzędzie do zaspokojenia wszystkich potrzeb związanych z zarządzaniem nieobecnością.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
actiPLANS, dla Web Apps
Wymagania:
 • Firefox,
 • Opera,
 • Chrome,
 • Internet Explorer
Język:
Polish
Dostępne języki:
 • Polish,
 • English,
 • German,
 • Spanish,
 • French,
 • Italian,
 • Japanese,
 • Chinese
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Saturday, January 1st 2000
Autor
ActiTime

https://www.actitime.com

actiPLANS

ActiTime(Darmowa)

Ocena użytkownika6

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji actiPLANS. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Reklama

Reklama