Reklama

Paycor

Paycor, Inc(Darmowa)

Ocena użytkownika4

Reklama

Paycor to ujednolicona platforma zarządzania kapitałem ludzkim, która unowocześnia sposób zarządzania ludźmi. Obejmuje możliwości zarządzania rekrutacją i wdrażaniem, HR i świadczenia, naukę i szkolenia, czas i obecność, płace i podatki oraz raportowanie i analizy.

Paycor unowocześnia wszystkie aspekty zarządzania ludźmi, od rekrutacji po utrzymanie i budowanie kultury firmy. Prawdziwą zaletą jest możliwość ujednolicenia wszystkich form danych pracowników w jednej platformie. Dzięki Paycor nie będziesz już musiał przełączać platform, logować się do wielu systemów ani duplikować wprowadzania danych.

Rekrutacja i wdrażanie Oprogramowanie do rekrutacji i dołączania Paycor optymalizuje i usprawnia proces rekrutacji, aby pomóc Ci znaleźć najlepszych talentów, a następnie zaangażować ich i utrzymać dzięki skutecznemu wdrożeniu. Daje ci najwyższej klasy system śledzenia kandydatów (ATS), który jest prosty, inteligentny i zaprojektowany przez rekrutujących specjalistów. Następnie możesz zarządzać każdym aspektem procesu wdrażania w bardziej efektywny sposób.

Reklama

Zarządzanie uczeniem się Paycor wykorzystuje wielokrotnie nagradzany system zarządzania nauką, który łączy funkcje wirtualne, w klasie, mobilne i społecznościowe na jednej platformie. Twoi pracownicy mogą uczyć się we własnym tempie i korzystać ze szkoleń we własnym tempie z dowolnego urządzenia. Pomaga uczynić naukę bardziej dostępną dla wszystkich i zapewnia przydatne narzędzia do łatwego organizowania, zarządzania i śledzenia szkoleń.

Raportowanie i analityka Moduł raportowania i analityki Paycor HR zapewnia prawdziwy wgląd i przydatne dane oraz pozwala szybko uruchamiać potrzebne raporty. Nie ma dwóch takich samych firm, więc wskaźniki raportowania Paycor można dostosować do konkretnych potrzeb biznesowych. Zapewnia głębszy wgląd w rozwiązania kadrowe, czasowe i płacowe, zapewniając pełny obraz i identyfikując wyniki na podstawie danych.

cennik Informacje o cenach wypłaty są dostępne na podstawie bezpośredniej wyceny.

Dolna linia Ogólnie rzecz biorąc, Paycor to kompletne i zunifikowane oprogramowanie do zarządzania kapitałem ludzkim lub HR. Zaspokaja wszystkie potrzeby kadrowe w skuteczny sposób, pomagając usprawnić wszystkie procesy HR oraz zwiększyć wydajność i wydajność.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Paycor, dla Web Apps
Wymagania:
 • Firefox,
 • Opera,
 • Chrome,
 • Internet Explorer
Język:
Polish
Dostępne języki:
 • Polish,
 • English,
 • German,
 • Spanish,
 • French,
 • Italian,
 • Japanese,
 • Chinese
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Saturday, January 1st 2000
Autor
Paycor, Inc

https://www.paycor.com

Paycor

Paycor, Inc(Darmowa)

Ocena użytkownika4

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji Paycor. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Reklama

Reklama